بسته بندی و عرضه نان در کیسه های پلاستیکی غیر بهداشتی است/با عرضه کنندگان این نوع نان برخورد می شود
+ پ -
بسته بندی و عرضه نان در کیسه های پلاستیکی غیر بهداشتی است/با عرضه کنندگان این نوع نان برخورد می شود

معاون فرماندار رودان گفت: بسته بندی و عرضه نان در کیسه های پلاستیکی غیر بهداشتی است و با عرضه کنندگان این نوع نان برخورد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای آرد و نان شهرستان با تقدیر از روند ارتقاء کیفیت نان عرضه شده نانوایی ها، اظهار کرد: کیفیت بخشی تا رسیدن به پخت نان باید به شکل مطلوب مورد تأکید قرار بگیرد.

 

نیک طبع افزود: یکی از مواردی که باعث ایجاد آرامش و نشاط و رضایت مندی در جامعه می شود، بخش آرد و نان و عرضه نان با کیفیت است.

 

معاون فرماندار رودان با اشاره به نامطلوب بودن عملکرد شرکت حمل و نقل خلیج فارس در زمینه حمل و نقل گندم ، ادامه داد: دریافت هرگونه هزینه اضافی بابت حمل کیسه های آرد خلاف قانون است و اینگونه موارد بررسی و پیگیری می شود.

 

وی تصریح کرد: واحدهای نانوایی که به علت نقض فنی تعطیل شده اند باید بازدید و برای کسر سهمیه آرد آنها مراتب به اتحادیه و در روستاها به بخشداری ها اعلام شود.

 

نیک طبع در ادامه افزود: بسته بندی و عرضه نان در کیسه های پلاستیکی غیر بهداشتی است و با عرضه کنندگان این نوع نان برخورد می شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ۱۶ هزار تن گندم  در فصل بهار از کشاورزان شهرستان رودان خریداری شده است.

 
انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff