بزرگداشت حماسه 9 دی در ابوموسی+تصاویر
+ پ -
بزرگداشت حماسه ۹ دی در ابوموسی+تصاویر

مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان ابوموسی در سالروز حماسه تاریخی نهم دیماه ۸۸، با سردادن شعارهای «مرگ بر فتنه گر و مرگ بر آمریکا» خشم و انزجار خود را از اقدامات فتنه گران نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، صبح امروز و در سالروز حماسه پرشور و تاریخی نهم دیماه سال ۸۸، مردم بصیر و ولایتمدار ابوموسی با تجمع مقابل بسیج و راهپیمایی به سمت مسجد جامع و سردادن شعارهای«مرگ بر فتنه گر و مرگ بر آمریکا» خشم و انزجار خود را از اقدامات دشمنان خارجی و فتنه گران و فریب خوردگان داخلی آنها در سال ۸۸ نشان دادند.
مردم ابوموسی با حضور پرشور در مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی، بار دیگر با آرمانهای شهدا و امام راحل(ره) تجدید میثاق بستند و اعلام کردند که ما هنوز در صحنه هستیم و آماده دفاع از انقلاب و نظام می باشیم و هرگز ولی فقیه زمان را تنها نمی گذاریم.
حجت الاسلام والمسلمین حیدر رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابوموسی در مراسم پاسداشت حماسه نهم دیماه در مسجد جامع با گرامیداشت روز ۹ دی، روز تجلی حضور امت اسلامی؛ گفت: مردم در روز نهم دی ماه ۸۸ با احساس وظیفه و تکلیف و حضور تمام قد و خودجوش توانستند آتش فتنه دشمنان خارجی و ایادی داخلی را مهار و خاموش کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابوموسی اظهار کرد: دشمن در فتنه سال ۸۸ بدنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بود اما حضور پرصلابت امت قهرمان و مسلمان بینی آنها را به خاک مذلت کشاند.
رضایی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص فتنه؛ افزود: فتنه یعنی حادثه ای غبارآلود که انسان نتواند دوست را از دشمن تشخیص دهد و فتنه را باید با روشنگری خاموش کرد زیرا روشنگری دست فتنه گر را از فتنه انگیزی کوتاه می کند.
وی بیان کرد: طرح ادعای تقلب در نتیجه انتخابات -این دروغ بزرگ- شالوده و اساس حرکت و کار فتنه گران بود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff