بزرگترین استخر آب شیرین کشور در سیریک افتتاح شد
+ پ -
بزرگترین استخر آب شیرین کشور در سیریک افتتاح شد

پروژه اقتصاد مقاومتی پرورش ماهیان گرمابی و بزرگترین استخر آب شیرین کشور با ظرفیت ۳۰۰ هزار قطعه ماهی در روستای کنارجو سیریک افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،شهرام اسکندری نسب مسئول بسیج سازندگی هرمزگان در مراسم افتتاح بزرگترین استخر آب شیرین کشور در روستای کنارجو سیریک اظهار کرد: با توجه به شعار سال مبنی بر سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» بدون شک همکاری‌های متقابل دولت و سپاه می‌تواند پیشرفت‌های بزرگی در عرصه خدمات رسانی به مردم حاصل کند.
وی با اشاره به همکاری‌های خوبی دستگاه‌ها و ادارات دولتی گفت: امیدواریم این همکاری‌ها در سال جاری بیشتر و بهتر بشود.
مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با بیان اینکه استمرار ارزش‌های بسیجی می‌تواند برای ما فتح الفتوح را داشته باشد گفت: اگر بخواهیم خدماتی را ارائه بدهیم که در خور شان مردم باشد باید با روحیه بسیجی فعالیت کرد.
وی با بیان اینکه در حوزه شهرستان سیریک در سال گذشته ۲۵ نفر مبلغی غریب به ۴۴۲ میلیون تسهیلات دریافت کرده‌اند گفت: نتیجه این تسهیلات امروز افتتاح پروژه اقتصاد مقاومتی پرورش ماهیان گرمابی و بزرگترین استخر آب شیرین کشور با ۳۰۰ هزار قطعه ماهی به عنوان یکی از پروژه های شهرستان سیریک است.
اسکندری‌نسب با بیان اینکه شرستان سیریک دارای بزرگترین پروژه اقتصاد مقاومتی پرورش شتر مرغ در هرمزگان است گفت: شهرستان سیریک با توجه به شرایط آب و هوایی شبه مدیترانه‌ای ظرفیت های بزرگی برای پرورش اردک دارد.
وی با بیان اینکه شرایط برای پرورش دام سبک و سنگین خصوصا شتر در منطقه سیریک میسر است گفت:صنایع تبدیلی در سراسر کشور به عنوان یک ظرفیت مغفول شناخته می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با بیان اینکه برای سال جاری در سطح شهرستان سیریک ۱۰۴ پروژه پیشنهاد داده شده است گفت: در صورت استقبال این تعداد طرح می‌تواند به دو برابر فعلی افزایش یابد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff