بر قراری رابطه با امریکا هیچ دردی از مشکلات جامعه ما را بر طرف نمی کند

+ پ -
بر قراری رابطه با امریکا هیچ دردی از مشکلات جامعه ما را بر طرف نمی کند

امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت: امریکا یک کشوری فرصت طلب و زورگو است که بر قرار کردن رابطه با آن هیچ دردی از مشکلات جامعه ما را بر طرف نمی کند زیرا اگر چنین بود بسیاری از کشورها که با امریکا ارتباط و رابط دارند مشکلاتشان مرتفع می شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد: معرفی کردن عربستان و رژیم آل سعود به عنوان عضور شورای حقوق بشر ننگی دوباره بر سازمان های مدعی حقوق بشر در جهان است و  سازمان حقوق بشری که با وجود جنایت های عربستان این رژیم منهوس و جلاد را به عضویت می پذیرد نشان از لابیگری  و دست های پنهان پشت پرده امریکایی ، صهیونیستی است.

وی  با اشاره به انتخابات پیش رو در کشور امریکا افزود:  ترامپ و کلینتون در عمل هر دو یکی هستند و سگ برادر شغال است و هر دو در یک وزن و ردیف هستند و هر کدام از این دو نامزد سر کار بیاید برای کشور ایران فرقی ندارد برای اینکه  ما کشوری مستقل و بر سر اصول و ارزش های اسلامی و انقلابیمان استوار و محکم هستیم.

امام جمعه  موقت شهرستان سیریک بیان کرد:  زیر ساخت اعتقادی یک جامعه فرهنگ است و فرهنگ مثل هواست اگر  این هوا آلوده شود همه شما دچار بیماری می شوید اما اگر این هوا خیلی پاک باشد شما می توانید از آن خوب استفاده و بهرمند شوید.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی یادآور شد:  اگر در مسائل اقتصادی برا ی جامعه خلائی بوجود آید می شود آنرا با بسته های حمایتی  و اقتصادی حل و جبران کرد اما اگر در مسائل فرهنگی خلائی بوجود آید شرایط بسیار سخت و دشوار است و اصلاح و عوض کردن افکار و اندیشه به سادگی میسر نخواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک اضافه کرد:  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه تا حضور حضرت حجت(عج) در دفاع از مظلومین بویژه دفاع از مظلومین فلسطین  و مقاومت اسلامی استوار است و مسئله ما با امریکا در مورد برجام تیست بلکه بر سر مسائل ایدئولوژی و اعتقادی است .

ابراهیمی عنوان کرد: در جامعه اسلامی چهار مجلس سرآمد و ارزشمند از دیگر مجالس داریم که حضور انسان مسلمان در آنها منشا خیر و برکت است و تاثیر معنوی و اخلاقی فراوان بر انسان دارد مجلس تعلیم قرآن ، قرائت قرآن و مفاهیم قرآن  و دستورات خدا است .

 

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff