برخورد سه دستگاه خودرو در مسیر سیریک جاسک 8 نفر کشته و زخمی بر جای گذاشت+ تصویر
+ پ -
برخورد سه دستگاه خودرو در مسیر سیریک جاسک ۸ نفر کشته و زخمی بر جای گذاشت+ تصویر

بر اثر برخورد سه دستگاه خودرو زانتیا و پژوه با یکدیگر در محور سیریک جاسک ۸ نفرکشته و زخمی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، شب گذشته مقارن ساعت ۱۹و۴۰ دقیقه در محور جاده اصلی سیریک به جاسک در ۵۰ کیلومتری شهر بندر سیریک محدوده روستای بریزگ این حادثه دلخراش اتفاق افتاد.
در این حادثه ۷ نفر در دم بعلت منفجر شدن دو دستگاه خودرو زانتیا جان خودشان را از دست دادند و راننده خودرو پژو ۴۰۵ بعلت مصدومیت راهی بیمارستان سیریک شد.
رئس اداره راه و شهرسازی سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنکار آذینی افزود: علت اصلی این حادثه دلخراش سرعت و سبقت غیر مجاز خودرو پژوه ۴۰۵ و خودرو زانتیا بوده که با برخورد با یکدیگر دو دستگاه خودرو زانتیا در دم منفجر و تمام سرنشینان این دو خودرو زانتیا در آتش می سوزند.
بحرینی یادآور شد: بعلت شدت حادثه و انفجار صورت گرفته دو خورو زانتیا با یگدیگر هنوز متاسفانه همه اجساد سوخته شده قابل شناسایی نیستند.
وی ابراز داشت: از مجموعه هفت نفر کشته شده فعلا سه نفر شناسایی شدن ۲ نفر از افسران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان جاسک و یک نفر از اهالی روستای میشی شهرستان سیریک می باشند.
بحرینی اضافه کرد: به محض خبر از بروز این حادثه مبارکی فرماندار سیریک با دستور اعزام یگان های امدادی اوژانس ، هلال احمر ، راهداری و همه خودروهای ایستگاههای آتش نشانان سطح شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.
این مسئول خاطرنشان کرد: متاسفانه بعلت سرعت زیاد خودرو ها و برخودرو روبروی آنها با یکدیگر خودروها در دم منفجر می شوند که تا قبل از رسیدن نیروهای امدادی و اورژانس همه سرنشینان جان خودشان را از دست می دهند و تنها راننده خودرو پژو با سرعت عمل بالای نیروی های اورژانس و امدادی به بیمارستان سیریک اعزام شد که فعلا در بستری و تحت مراقبت قرار دارد.

20 23 24 25 27
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff