برگزاری یادواره شهدای دانش آموز رودان تا پایان سال تحصیلی
+ پ -
برگزاری یادواره شهدای دانش آموز رودان تا پایان سال تحصیلی

مدیر آموزش و پرورش رودان از برگزاری یادواره شهدای دانش آموز شهرستان رودان در سال تحصیلی جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد رحیمی پور، در گفت و گو با خبرنگار  رودان نیوز؛ با تاکید بر اهتمام ویژه به خانوده شهدا و خدمت به خانواده ایثارگران در نظام تعلیم و تربیت اظهار کرد: توجه به وضعیت تحصیلی دانش آموزانی که در مدارس شاهد مشغول به تحصیل هستند از مهمترین برنامه هایی است که بصورت منظم دردست اقدام است و امیدواریم بتوانیم در راه خدمت به مردم بویژه خانواده معظم شهدا و ایثار گران سربلند باشیم.

وی در ادامه افزود: به منظور تکریم و پاسداشت خانواده ایثارگران و بسیجیان، مقاوم سازی و یا نوسازی دبیرستان ایثارگران المهدی(عج) و نیز گسترش رشته های فنی و حرفه ای و کارودانش در این آموزشگاه با هماهنگی ستاد اجرایی شاهد استان، پس از انجام موافقت های اولیه به مرحله اجرا در می آید.

مدیر آموزش و پرور رودان با تاکید بر واریز سرانه دانش آموزان طرح پراکنده شاهد توسط بنیاد شهید و امورایثارگران عنوان کرد: هسته مشاوره این مدیریت آمادگی دارد تا در خصوص اختلالات رفتاری و هدایت تحصیلی دانش آموزان خدمات رسانی نماید.

رحیمی در ادامه تصریح کرد: یادواره شهدای دانش آموز رودان با همکاری سه آموزشگاه شاهد این شهرستان در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ برگزار و به پاس قدردانی از جانفشانی های فرزندان اسلام، از خانواده های آنان تجلیل و تکریم می شود.

این مسوول در پایان خاطر نشان کرد: جهت سرعت بخشیدن به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد، از پتانسیل های آزمایشگاه مرکزی مدارس به منظور بهره مندی دانش آموزان از کارگاه های عملی و آموزشی استفاده می شود.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff