برگزاری کلاس های تست زنی کنکور در بشاگرد
+ پ -
برگزاری کلاس های تست زنی کنکور در بشاگرد

کانون یاوران مهدی (عج) در خمینی شهر بشاگرد فعالیت خود را در زمینه تست زنی کنکور و روش های صحیح خواندن و حفظ جهت دانش آموزان بشاگردی شروع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمود والی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: به مناسبت ایام نوروز کلاس های تست زنی کنکور و روش های صحیح خواندن و حفظ کردن با حضور اساتید با تجربه در مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) روستای خمینی شهر برگزار شد.

 

والی اظهار کرد: در این کلاس ها ۴۰ نفر از دانش آموزان مجتمع پسرانه امام خمینی (ره) به مدت هشت روز آموزش دیدند.

آزمون پسران

وی افزود: این دوره از کلاس ها با حضور ۱۲ نفر از اساتید کتب منطق، ریاضی، شیمی، اقتصاد، فیزیک، ادبیات، عربی و زیست تدریس شد که دو نفر از اساتید از فارغ تحصیلان خود مدرسه امام خمینی (ره) و ۹ نفر از اساتید مجرب دانشگاه های تهران و یک نفر نیز از اساتید حوزوی بودند.

 

مدیرکل کمیته امداد بشاگرد گفت: برنامه کاری کلاس ها به صورت شبانه روزی برگزار شد و بیشترین فعالیت ها در زمینه های علمی و آموزشی بود و همچنین این کلاس ها در گروه های سفیران امید (یاس کبود) مجتمع دخترانه فاطمه الزهرا (س) روستای خمینی شهر نیز برگزار شد.

آزمون دختران

والی افزود: در این دوره ۱۵ نفر از دانش آموزان دختر توسط دو نفر از اساتید بومی برنامه های آموزشی، فرهنگی، ورزشی، مذهبی، آزمون، مشاوره، مطالعه و احکام را پشت سر گذاشتند.

 

وی اضافه کرد: کلاس های آموزشی ویژه دختران دانش آموز به مدت ۱۱ روز در روستای خمینی شهر برگزار شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff