برگزاری کلاس آموزشی ترویجی با هدف حفظ منابع طبیعی در میناب
+ پ -
برگزاری کلاس آموزشی ترویجی با هدف حفظ منابع طبیعی در میناب
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب خبر داد

برگزاری کلاس آموزشی ترویجی با هدف حفظ منابع طبیعی در میناب

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از برگزاری یک دوره کلاس آموزشی، ترویجی با اهداف منابع طبیعی و حفظ انفال عمومی در دبستان دخترانه شاهد این شهرستان خبر داد.

حبیب الله حاتمی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب در گفتگو با خبرنگار اجتماعی میناب جنوب، گفت : در راستای پیشبرد اهداف منابع طبیعی و حفظ انفال عمومی یک دوره کلاس آموزشی ترویجی با حضور کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب در دبستان شاهد عسکری میناب برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این کلاس‌ها را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ منابع طبیعی و نهادینه کردن اصل بهره‌برداری بهینه و حفاظت از این نعمات الهی در نسل آینده عنوان کرد.
حاتمی اضافه کرد: آموزش خردسالان و دانش‌آموزان در پایه‌های ابتدایی به دلیل آمادگی ذهنی آنها در فهم این مسائل و پرورش همیاران طبیعت در این سنین می‌تواند به نهادینه شدن فرهنگ منابع طبیعی کمک شایانی نماید.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب، نقش و جایگاه منابع طبیعی در حفظ و تداوم حیات نسل آینده ، چگونگی بهره‌برداری اصولی از عرصه‌های طبیعی و حفاظت از آن، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع منابع طبیعی، مشارکت دانش‌آموزان در  نهال کاری و بذرکاری با گونه‌های بومی و زینتی منطقه از برنامه‌های جذاب این دوره آموزشی عنوان کرد.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff