برگزاری کرسی های تلاوت قرآن کریم در کانون های فرهنگی و هنری مساجد جاسک
+ پ -
برگزاری کرسی های تلاوت قرآن کریم در کانون های فرهنگی و هنری مساجد جاسک

کرسی های تلاوت قرآن کریم و تفسیر آن همه روزه در مساجد شهر و روستا به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک، در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان،عبدالرحمن لشکری زاده ، سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی هدف از برگزاری کرسی های تلاوت قرآن کریم و تفسیر آن را تفهیم و درک معانی قرآن کریم در بین مردم الخصوص جوانان دانست و گفت: اگر ما به این کتاب مقدس چنگ زنیم و معنا و تفسیر آن را به خوبی درک کنیم این کتاب آسمانی در روح و جان ما بیشتر جلوه خواهد نمود و باعث پیشرفت ما خواهد شد.

لشکری زاده با بیان اینکه تبلیغات وسیعی که از ناحیه غرب و استکبار جهانی ما را تهدید میکند بهترین راه، چنگ زدن به قرآن است افزود: از این همه مشکلاتی که امروزه دامن گیر جوانان ما شده است با چنگ زدن به قرآن است که می توانیم رهایی پیدا کنیم .

لشکری زاده بزرگترین تبلیغات دشمنان را شبکه های ماهواره ای دانست و خاطرنشان کرد: این شبکه ها با گذاشتن فیلمهایی که هدف آنها مخدوش کردن ذهن نوجوانان و جوانان ماست اهداف بزرگی را دنبال میکنند اما با امید بخدا و با توسل به قرآن همه توطئه های دشمنان از بین خواهد رفت و فرهنگ اسلامی و قرانی همیشه ماندگار خواهدشد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff