برگزاری پنجمین جشنواره فرهنگی قرآنی یادواره شهدای مدافع حرم در میناب
+ پ -
برگزاری پنجمین جشنواره فرهنگی قرآنی یادواره شهدای مدافع حرم در میناب

پنجمین جشنواره فرهنگی قرآنی شهدای مدافع حرم با حضور دویست نفر از دانشجویان،دانش آموزان و بازماندگان از تحصیل در محل نمازخانه کمیته امداد امام خمینی(ره)میناب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمود جاودان، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)در حاشیه برگزاری این جشنواره با خبرنگار میناب جنوب گفت: علاقه‌مندان در این جشنواره در رشته های نهج البلاغه صحیفه سجادیه ترتیل و صوت و حفظ قرآن کریم به رقابت پرداختند و هم‌چنین این جشنواره همراه با محفل انس با قرآن و برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری برگزار شد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب افزود: برگزاری این جشنواره فرصت مغتنمی برای جلب توجه دانشجو، دانش آموزان، اساتید و کارکنان این نهاد است تا آمادگی های لازم برای به دوش کشیدن مسئولیت های خود در ترویچ فرهنگ ناب قرآن و سیره ی معصومین (ع) کسب کنند.

 

جاودان هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و انس و مودت اقشار مخلتف جامعه بویژه دانش آموزان، دانشجویان برای انتقال ارزشهای اسلامی و سیره ائمه معصومین بین افراد جامانده از تحصیل و غیره عنوان کرد.

 

وی بیان داشت: پنجمین جشنواره فرهنگی قرآنی و فرهنگ مدافع حرم در رده سنی نوجوان،جوان و بزرگسال با حضور ۲۰۰نفر از دانشجویان،دانش آموزان و بازماندگان از تحصیل در میناب برگزار شد.

 

گتفنی است ۴۸نفرازشرکت کنندگان درتمامی رشته هابعنوان برگزدیده انتخاب شدندکه درپایان به برتر این جشنواره به مبلغ ۱۲۰ هزار تومان،نفرات دوم  ۸۰ هزار تومان و نفرات سوم ۵۰ هزار تومان اهداء شد.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff