برگزاری واقعه غدیر خم در شش نقطه هرمزگان/ عملیات والفجر 8 در استان بازسازی می‌شود

+ پ -
برگزاری واقعه غدیر خم در شش نقطه هرمزگان/ عملیات والفجر ۸ در استان بازسازی می‌شود

جانشین سپاه امام سجاد (ع) اظهار کرد: بازسازی واقعه غدیرخم در شهرستان های بندرعباس، رودان، حاجی آباد، میناب و قشم اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی علی نژاد جانشین سپاه امام سجاد (ع) ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره بازسازی واقعه غدیرخم گفت:بازسازی واقعه غدیرخم از سال ۱۳۸۹ در دستور کار بسیج مستضعفین قرار گرفت و استارتش زده شد.

وی افزود : این بازسازی واقعه غدیرخم در ۱۶۷ مکان در کشور برگزار می شود و در استان هرمزگان در ۶ مکان اجرا خواهد شد.

جانشین سپاه امام سجاد (ع) اظهار کرد:اجرا بازسازی واقعه غدیرخم در بندرعباس در فاریاب ایسین در ۲۹ شهریور ساعت ۱۵ برگزار می شود و با حضور و استقبال پرشور مردم در سال گذشته بندرعباس توانسته است در کشور رتبه پنجم را شامل شود.

علی نژاد با اشاره به اجرای بازسازی غدیر خم در شهرستان های هرمزگان بیان کرد:شهرستان رودان در روستای اسلام آباد، حاجی آباد ورودی شهر بنام قلعه ، میناب توکهور و هشبندی ، سیریک بندر کوهتک  و قشم بلوار ساحلی برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این نمایش در سطح کشور افزود: گسترش فرهنگ از جمله ولایت پذیری که در تاریخ اسلام دارد که براساس تاریخ  روایت داریم واقعیت تدبیر را ارائه  دهیم که در جامعه کنونی بیش از گذشته نیاز است.

جانشین سپاه امام سجاد (ع)با اشاره هفته دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس واقعه ی بزرگی در تاریخ انقلاب و کشورمان حتی در منطقه بود ، بزرگترین امتحان فداکارانه ملت ما انجام شده است و زیباترین صحنه های فداکاری را رقم زدند.

علی نژاد تصریح کرد:  ما در طول ۸ سال دفاع مقدس توانسته ایم  چهره مظلومت خود را نشان دهیم  با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص هفته دفاع مقدس  اشاره می فرماید :هفته دفاع مقدس هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.

وی افزود: دفاع مقدس برای جوانان ما سه درس مهم داشته است از جمله:ایمان شهادت و توکل برخدا ، عبودیت و بندگی که در اوج جنگ و آتش بوده است و درس ولایت پذیری است و با توجه به اینکه در جنگ تحمیلی بیش از ۹۰درصد از رزمندگان امام را ندیده بودند اما حرف آن را گوش داده و در مبارزه با استکبار پیروز شدند و این درسی برای جوانان ماست.

جانشین سپاه امام سجاد (ع) اظهار کرد:جنگ برای کشور ایران  خیرو برکت فراوانی داشته است با اشاره به اینکه کشور ایران جنگ طلب نیست و نخواهد بود.
علی نژاد با بیان تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: ۳۱ شهریور ماه روز رژه و اقتدار نیروهای مسلح و نمایش توانمندی و نوآوری در صنعت علمی و دفاعی کشور – تاثیر و نقش آن در حفظ کیان ایران اسلامی در سایه ولایتمداری است

وی افزود: ایجاد نمایشگاه و تجهیزات جنگ و امور فرهنگی هنری در سراسر کشور افتتاح خواهد شد و در بندرعباس در پارک غدیر زیر پرچم برگزار خواهد شد.

علی نزاد خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس بازسازی عملیات والفجر ۸ است و احداث بیمارستان صحرایی ، نمایش فیلم های دفاع مقدس،برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب است.

 

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff