برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در حاجی آباد + تصاویر
+ پ -
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در حاجی آباد + تصاویر

همزمان با اولین روز از هفته بسیج همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در روستای تزرج شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، صبح امروز همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج با حضور مردم و مسوولان از مقبل تعاونی روستایی تزرج تا آبشار این روستا برگزار شد.

حجت امیری کیا فرمانده سپاه ناحیه حاجی آباد در این همایش با تبریک هفته بسیج گفت: رهبر معظم انقلاب بارها در سخنان گوهربار خود پیرامون ورزش و اهمیت آن در توسعه و پیشرفت فرد و جامعه تأکید داشته‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه حاجی آباد تصریح کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی در جامعه فرمان تشکیل بسیج را صادر فرمودند.

امیری کیا افزود: بسیج بهترین نگهبان و محافظ اصول و ارزش‌های انقلاب و اسلام بوده که متعلق به یک دوران خاص نیست بلکه در همه ادوار و شرایط زمانی و مکانی می‌تواند حضور داشته باشد.

وی تصریح کرد: بسیج با تکیه بر نیروی ایمان به خدا و ولایتمداری ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی توانسته در مقابل همه توطئه‌های دشمنان ایستادگی کند.

فرمانده سپاه ناحیه حاجی آباد با بیان اینکه بسیج محدود به یک زمان و شرایط خاص نیست گفت: بسیج یک کتاب نانوشته بوده که در هر شرایط و زمانی آمادگی مقابله با توطئه‌های دشمنان را دارد.

وی افزود: ما آمادگی لازم برای دفاع از حریم ولایت و کشور و ناموس و وطن را داریم و تا پای جای از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.

وی یادآور شد: حضور بسیج در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی و … باعث شده که در همه امور بتوانیم رشد چشمگیری داشته و پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم.

IMG_0006 IMG_0009 IMG_0010 IMG_0015 IMG_0019 IMG_0987

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff