برگزاری همایش تجلیل از 130پیشکسوت نیروهای مسلح در میناب
+ پ -
برگزاری همایش تجلیل از ۱۳۰پیشکسوت نیروهای مسلح در میناب

مدیر کانون بسیج پیشکسوتان نیروهای مسلح میناب از برگزاری همایش تجلیل از ۱۳۰ پیشکسوت نیروهای مسلح به همراه خانواده در میناب حبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد ذاکری مدیر کانون بسیج پیشکسوتان نیروهای مسلح شهرستان میناب در حاشیه برگزاری همایش تجلیل از ۱۳۰ پیشکسوت نیروهای مسلح به همراه خانواده به میناب جنوب گفت: در این همایش از ۱۳۰ پیشکسوت نیروهای مسلح شهرستان میناب به همراه ضیافت شام تجلیل شد.

مدیر کانون بسیج پیشکسوتان نیروهای مسلح میناب افزود: این همایش با هدف شناسایی ظرفیت‌های پرسنل تحصیل کرده و پیشکسوت  نیروهای مسلح، استفاده از تجربیات آنان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری وهمچنین ایجاد تعامل بین پیشکسوتان در سالن تالار صدف میناب برگزار شد.

 

وی خاطر نشان کرد: این همایش با حضور رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان هرمزگان، جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میناب برگزار شد و در پایان از خانواده شهید عبدالله پور تجلیل بعمل آمد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میناب در این همایش گفت: اگر امروزه به عزت و قدرت شگرفی در دنیا دست پیدا کرده ایم و حرفی برای گفتن داریم همه به مدد استقامت،جانفشانی و حرکت حماسی پیشکسوتان رزمنده در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

 

این مقام مسئول پیشکسوتان نیروهای مسلح را ثمره های انقلاب در تبیین دستاوردهای انقلاب به نسل جوان برشمرد و بیان داشت: جوانان امروز باید رفتار؛اخلاق و منش پیشکسوتان نیروهای مسلح برای خدمت به جامعه الگو قرار دهند و در پیشبرد اهداف متعالی انقلاب و حفظ منافع ملی و شخصی با استقامت و پشتکار فراوان وارد عرصه های اجتماعی،سیاسی و فرهنگی و نظامی شوند و هرگز میدان را به دشمن ندهند .

 

وی اضافه کرد: پیشکسوتان نیروهای مسلح ما با روحیه جهادی و الگو بر داری از آمیزه های انقلاب در دستیابی به اهداف متعالی در پاسداشت ارزشهای انقلاب هرگز عقب نشینی نکردند چرا که فهمیده بودند اگر عقب نشینی کنند میدان را به دشمن می دهند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff