مسابقه «باغبان انقلاب» در استان هرمزگان برگزار می‌شود

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی هرمزگان از برگزاری مسابقه «باغبان انقلاب» در استان هرمزگان خبر داد و گفت: این مسابقه در دهه فجر با موضوع بیان خاطرات انقلاب مادر بزرگ ها و پدربزرگ ها از زبان نوه ها، ویژگی‌های شخصیتی امام راحل و ویژگیهای جوانان انقلابی از دیدگاه رهبری در استان برگزار می شود.

معصومه هوشمند کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: مسابقه باغبان انقلاب به مناسبت آغاز دهه مبارکه فجر و با موضوع بیان خاطرات انقلاب مادر بزرگ ها و پدربزرگ ها از زبان نوه ها در استان هرمزگان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: بیان ویژگیهای شخصیتی امام خمینی رحمه الله علیه و ویژگی های جوانان انقلابی از دیدگاه رهبری از دیگر موضوعات این مسابقه است.

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه برای شرکت در مسابقه محدودیت سنی وجود ندارد، تصریح کرد: نحوه شرکت در مسابقه، تولید محتوای رسانه ای به صورت ویدیو یا کلیپ یا صوت یک دقیقه‌ای است.

هوشمند همچنین گفت: محدودیتی در تعداد آثار تولید ی وجود ندارد و به بیشتر ین ارسال کننده آثار هدیه ای ارزشمند تقدیم می گردد.

وی ابراز داشت: شیوه ارسال آثار از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۳۰۷۱۹۲۰۸ و مهلت ارسال آثار:۲۲بهمن ۱۴۰۰ است.

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان در پایان بیان کرد: مسابقه باغبان انقلاب با همکاری شورای هیئات مذهبی استان هرمزگان و ستاد نهضت پیشرفت بانوان هرمزگان در استان برگزار می شود.

انتهای پیام/