برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان در شهر جناح بستک+تصویر

رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک از برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان در شهر جناح خبر داد و افزود: کلاس های بدمینتون در سطح شهرستان در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛خلیل رحیمی رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه به بیان فعالیت های این هیات در ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: این رشته ورزشی به علت شاد و مفرح بودن و هزینه کم آن، مورد استقبال اقشار مختلف مردم و به خصوص در روستاها شده است که اکنون حتی در خیلی از روستاها نیز این رشته ورزشی فعال است.

 

رحیمی عنوان کرد: کلاس بدمینتون بانوان در شهر بستک در شب های ماه مبارک رمضان نیز برگزار می گردد و این کلاس برای تمام رده های سنی بانوان است که می توانند جهت ورزش و تفریح در کلاس شرکت کنند و این کلاس در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه در محل سالن ورزشگاه تختی بستک برگزار می گردد و زمان برگزاری کلاس نیز ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۰۰ است.

 

وی اظهار کرد: علاقمندان جهت هماهنگی می توانند با شماره ۰۹۱۷۹۹۳۱۰۶۱ و یا با واتساپ شماره ۰۹۱۷۳۶۴۳۶۶۲ در ارتباط باشند.

 

رئیس هیات بدمینتون شهرستان بستک در پایان یادآور شد: مسابقات بدمینتون بانوان جام رمضان در قسمت دوبل با حضور ۵۶ شرکت کننده در شهر جناح برگزار شد که نفرات برتر به شرح ذیل است؛پاول: آسیه خستوان و آیدا کهن، فاطمه قایدیان و فروزان قایدیان،  منا آسال و اخلاص تعمیری، ثریا آرزه گر و سمیه عبدالله پور، ستایش احمدپور و آمنه رحیمی به ترتیب نفرات اول تا پنجم هستند.

 

photo_2016-06-17_11-35-35

photo_2016-06-17_11-35-46

photo_2016-06-17_11-35-52

photo_2016-06-17_11-35-40

 

انتهای پیام/