برگزاری مراسم بزرگ هفته وحدت در بندر خمیر بر روی آب های نیلگون خلیج فارس

مراسم بزرگ وحدت درشهرستان بندر خمیر با حضور علماء و مسئولین استانی و شهرستانی بر روی لندیگراف برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: امروز حفظ وحدت و جلوگیری از تهدیدهایی که بر علیه شکل‌گیری امت واحده وجود دارد از مهمترین تکالیف موجود به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده افزود : عالمان دین پاسبان وحدت‌اند و باید پرچم آن را همواره برافراشته نگه دارند.

سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان در این مراسم بزرگ عنوان کرد: اگر امروز همه من و شما و برادران عزیز علماء از شیعه و سنی کنار هم مشت با مشت، دست در دست همدیگر گره کردیم رمز موفقیت ما امامین انقلاب امام راحل و امام حاضر مقام عظمای ولایت بوده است.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان ادامه داد: از برکت وحدت و انسجام همه شما بزرگواران است که این انقلاب و نظام در امنیت و آسایش به ثمر نشسته است.

سردار سالاری خاطرنشان کرد: با تمام توان و تمام قوا در مقابل استکبار ایستادیم و ایستادگی خواهیم کرد ، ما نشان دادیم به استکبار جهانی در همین یکی دو سال اخیر که همه شاهد شکسته شدن هیمنه استکبار در همین آبهای خلیج فارس بوده ایم و این اتفاقات اخیر همه پیام دارد و پیامش این است که ما ملت مسلمان ، شیعه و سنی دست در دست هم داده و گلوی آمریکا را با همدیگر فشار داده ایم و نفس هایشان به شماره افتاده، این روز ها، روز های آخر زندگی این هاست.

انتهای پیام/