برگزاری محفل نورانی انس با قرآن کریم در مسجد جامع ابوموسی
+ پ -
برگزاری محفل نورانی انس با قرآن کریم در مسجد جامع ابوموسی

محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور قاری برتر استان آقای هادی گنجی در مسجد جامع با حضور گسترده مردم قرآن دوست برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نافذ انلاین، همزمان با فراسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور قاری برجسته استان آقای هادی گنجی در مسجد جامع جزیره ابوموسی برگزار شد.

در این محفل نورانی و قرآنی که با حضور مردم مومن و ولایتمدار شهرستان و مسئولین نهادهای مختلف شهرستان و  به برکت قرآن کریم به عطر نورانی و عرفانی قرآن منور و معطر شده بود ابتدا حجت الاسلام و المسلمین حمید کنعانی قاری برجسته شهرستان و مسئول عقیدتی ناحیه انتظامی به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید از سوره مبارکه نباء پرداخت.
در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین کنعانی به ارائه گزارشی کوتاه از اقدامات انجام شده توسط این نهاد پرداخت و از همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در برگزاری مراسم های محفل انس با قرآن تشکر و قدردانی کرد. سپس قاری استانی هادی گنجی به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید از سوره مبارکه احزاب و همچنین سوره مبارکه کوثر پرداخت.
در پایان مراسم به رسم یادبود لوح سپاس و هدیه ای از طرف اداره تبلیغات شهرستان به وی اهدا شد.

DSC6749 DSC6750 DSC6751 DSC6755 DSC6759 DSC6766 DSC6771 DSC6775 DSC6776 DSC6777 DSC6782 DSC6784 DSC6786 DSC6803 DSC67811

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff