برگزاری محفل انس با قرآن و ترویج سبک زندگی اسلامی در سیریک +تصاویر
+ پ -
برگزاری محفل انس با قرآن و ترویج سبک زندگی اسلامی در سیریک +تصاویر

محفل انس با قرآن باحضورقاریان برجسته استان و شهرستان و حضورپرشور مردم اهل سنت و شیعه علی الخصوص نوجوانان وجوانان وجمعی ازروسای ادارات درمسجد جامع صاحب الزمان (عج) شهرستان سیریک برگزارشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، مصطفی کریمی زاده، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیریک اظهار کرد:اهمیت انس با قرآن و برکات آن درزندگی فردی و اجتماعی فراوان است لذا آموزه های دینی و قرآنی به عنوان یگانه راه سعاتمندی  و کمال انسانی است.

کریمی اظهار کرد: انس با قرآن موجب نشاط وشادابی درزندگی فردی و اجتماعی و پاداش اخروی می شود  و این کتاب آسمانی  ازآن جهت مورد اهمیت و ستایش است که راه سعادت و هدایت همیشگی را آموزش می دهد وجامع ترین کتاب ها درعرصه هدایت  بشری است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک تصریح کرد: با توجه به اهمیت ترویج سبک زندگی اسلامی و آشنایی شهروندان به ویژه نسل جوان با آموزه های دینی این اداره بر آن شده تا یک برنامه قرآنی جامعه در جهت آشنایی مردم با سبک زندگی ایرانی و اسلامی  برگزار شود .

وی تاکید کرد : انس با قرآن و ایجاد نهضت حفظ این معجزه بزرگ خداوند راهکاری موثر برای ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه است که یکی ازاهداف برنامه جامع قرآنی درسطح شهرستان همین برگزاری محافل انس با قرآن است .

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff