برگزاری محافل انس با قرآن باعث خرسندی و عاملی در پیوند بیشتر با کتاب نورانی خداست
+ پ -
برگزاری محافل انس با قرآن باعث خرسندی و عاملی در پیوند بیشتر با کتاب نورانی خداست

مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در این محفل نورانی گفت: اقدام سازمان اوقاف و امور خیریه در برگزاری چنین محافلی با حضور قاریان برجسته بین المللی در نقاط مختلف کشور ایران بویژه در ایام ماه مبارک رمضان باعث افتخار و خرسندی و عاملی در پیوند بیشتر مردم با کتاب نورانی خدا (قرآن) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، این محفل نورانی با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری برتر استانی از منطقه  آغاز شد و با برنامه متنوع قرآنی از جمله تلاوت قاریان استانی و محلی و اجرای گروه تواشیح بلدالامین در بیت الزهرا«س» مسجد جامع میناب ادامه یافت.

 

حجت الاسلام منصور هاشمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در این محفل نورانی گفت: اقدام سازمان اوقاف و امور خیریه در برگزاری چنین محافلی با حضور قاریان برجسته بین المللی در نقاط مختلف کشور ایران بویژه در ایام ماه مبارک رمضان باعث افتخار و خرسندی و عاملی در پیوند بیشتر مردم با کتاب نورانی خدا (قرآن) است.

 

حجت الاسلام هاشمی به حضور پرشور جوانان و نوجوانان در این محفل و اثرات برگزاری این آئین ها در پیوند این قشر با قرآن اشاره کرد و افزود: در دورانی که دشمنان اسلام با انواع حربه های فرهنگی ایمان و اعتقاد جوانان ما را نشانه رفته اند باید جوانان را سمت و سوی آیات روح بخش و رهنمودهای کتاب آسمانی اسلام سوق دهیم.

 

تلاوت دلنشین علی محمود شمیس قاری برجسته مصری پایان بخش این محفل معنوی بود.

 

این محفل نورانی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان، کارکنان دادگستری و عموم مردم میناب برگزار گردید.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff