برگزاری طرح جزء خوانی قرآن کریم در مساجد میناب
+ پ -
برگزاری طرح جزء خوانی قرآن کریم در مساجد میناب
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب خبر داد:

برگزاری طرح جزء خوانی قرآن کریم در مساجد میناب

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب طرح جزء خوانی قرآن کریم در مساجد شهرستان توسط اساتید مجرب قرآنی را از برنامه های مهم در ماه مبارک رمضان نام برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت السلام محمد بنی خزاعی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با با بیان اینکه ماه رمضان ماه رحمت و بخشش گناهان و نزدیکی به خدا است،گفت: در حال حاضر شهرستان میناب دارای ۲۷۶ هیئت مذهبی فعال می باشد که در مناسبت های مختلف خصوصا در ایام مبارک رمضان برنامه های فرهنگی و قرآنی مختلفی را اجرا می کنند.

بنی خزاعی افزود: از جمله برنامه های مهم در ماه رمضان جزء خوانی قرآن کریم  با حضور قاریان و فعالان عرصه قرآنی با همکاری برخی از نهادهای فرهنگی در مساجد فعال روستاها و بخش های شهرستان میناب می باشد.

وی اظهار کرد: برگزاری محافل انس با قرآن، تبیین و تفسیر آیات قرآن کریم توسط قاریان و اساتید، اعزام روحانیون و مبلغین به مساجد روستاها، شهر و بخش های میناب، ویژه برنامه های لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع)، راهپیمایی روز قدس از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان در شهرستان میناب می باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی از جمله نهادهایی است که با هدف ترویج فرهنگ دینی و قرآنی و حیات معنوی در سال های گذشته در سطح جامعه و به تناسب سیاست های کلی نظام اسلامی فعالیت های مختلف دینی را در جامعه بر عهده دارد.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff