برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم در بستک
+ پ -
برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم در بستک

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بستک گفت: هر ساله سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اقدام به برگزاری مسابقات قرآن در رشته های یاد شده می کند که در این خصوص شهرستان بستک با اطلاع رسانی گسترده در سطح شهرستان نسبت به انجام این مهم اقدام می نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بستک در رشته های حفظ (حفظ کل ، ۲۰ جز ، ۱۰ جز ، ۵ جز) قرائت تحقیق و قرائت ترتیل در مقطع بزرگسالان بالای ۱۸ سال برگزار می شود.

 

 
رضا درخشنده در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: هر ساله سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اقدام به برگزاری مسابقات قرآن در رشته های یاد شده می کند که در این خصوص شهرستان بستک با اطلاع رسانی گسترده در سطح شهرستان نسبت به انجام این مهم اقدام می نماید.
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بستک با بیان اینکه هدف از برگزاری مسابقات، ترویج معارف قرآنی و اشاعه فرهنگ نورانی قرآن است افزود: مسابقات قرآن کمک می کند تا فعالیت های قرآنی در طول سال محک زده شده و میزان موفقیت آن برآورد شود.
 
وی در مورد شرایط ثبت نام گفت: تاریخ برگزاری مسابقه ۱۶ مهرماه ۹۴ در محل مجتمع قرآنی روستای کوهیج می باشد که متقاضیان می توانند تا ۱۵ مهرماه جهت ثبت نام از سایت www.quraniran.ir اقدام و یا با مراجعه به اداره اوقاف شهرستان بستک نام نویسی کنند.متقاضیان همچنین می توانند جهت هماهنگی با اداره اوقاف از طریق شماره تلفن ۰۹۱۷۹۹۳۴۹۴۵ و ۰۷۶۴۴۳۲۵۱۸۶ تماس حاصل فرمایند.
 
درخشنده در ادامه با اشاره به سطح وسیع فعالیت های قرآنی در بستک یادآور شد: تابستان گذشته بالغ بر ۱۱ هزار قرآن آموز در رده سنی جوانان و نوجوانان در مکتب خانه ها و دارالقرآن ها فعالیت داشتند.همچنین سال گذشته در سی و هفتمین دوره این مسابقات، صادق رییسی از شهرستان بستک موفق به کسب رتبه اول حفظ کل قرآن کریم در سطح استان شد.
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بستک با تاکید بر لزوم جاری شدن فرهنگ قرآنی در سطح جامعه، از عموم شهروندان و علاقه مندان به ساحت مقدس قرآن دعوت کرد تا با حضور در محل برگزاری مسابقات ، باعث دلگرمی مسابقه دهندگان و تشویق و ترغیب دیگر اقشار جامعه برای حضور در چنین محافلی باشند.
 
وی افزود: هم اکنون کار ثبت نام از داوطلبان شرکت در این مسابقه در حال انجام است و در پایان مسابقات نیز به نفرات برتر هدایایی به رسم یادبود اهدا می گردد.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff