برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۱۸ تیم در هرمزگان

پیروی منش با بیان اینکه رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۱۸تیم در هرمزگان برگزار می شود، گفت: این رویداد به همت معاونت فضای مجازی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با همکاری امیرارسلان شهبازی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان برگزار می شود.

حسن پیروی منش، معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان با اشاره به برگزاری سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج در هرمزگان اظهار کرد: این رویداد همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ لغایت ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ با حضور تیم های مختلف از سراسر استان در مکان حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار می شود.

معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه این رویداد با حضور ۱۸تیم برگزار می شود، گفت: در مجموع ۶۰ نفر در حوزه های نرم افزار، بازی و انیمیشن به رقابت می پردازند.

پیروی منش تصریح کرد: هشت گروه پویانمایی،۹گروه تولید اپلیکیشن و یک گروه ساخت بازی از شهرستان های خمیر، رودان، حاجی آباد، میناب، پارسیان، بستک، جزیره هرمز، بندرعباس،  بشاگرد  و قشم در این رویداد شرکت می کنند.

وی تاکید کرد: دوره استانی این رویداد به همت معاونت فضای مجازی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با همکاری امیرارسلان شهبازی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان برگزار می شود.

معاون فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اینکه هدف این رویداد شناسایی نوجوانان و جوانان متخصص تراز انقلاب اسلامی است، خاطر نشان کرد: با ۴۸ ساعت رقابت سالم برگزیدگان مشخص و هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم می شود.

پیروی منش خاطر نشان کرد: برگزیدگان این رویداد به مرحله کشوری که در آینده نزدیک در تهران برگزار می شود راه می یابند.

 

انتهای پیام/