برگزاری رژه در کنار سواحل خلیج فارس به معنای دفاع از ارزشهای انقلاب است
+ پ -
برگزاری رژه در کنار سواحل خلیج فارس به معنای دفاع از ارزشهای انقلاب است

استاندار هرمزگان بیان کرد: برگزاری رژه در سطح ملی در کنار سواحل زیبای خلیج فارس به معنای تهدید هیچ کشوری نیست و ما هیچ وقت کشوری را تهدید نکردیم و به هیچ کشوری هم تجاوز نکردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛  جاسم جادری، استاندار هرمزگان در حاشیه افتتاح نمایشگاه  هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه پیام رژه ملی که در استان هرمزگان برگزارشد، گفت: پیام رژه ای که در سطح ملی در شهر شهید پرور بندرعباس در کنار سواحل زیبای خلیج فارس با حضور فرماندهان ارشد نظامی کشور برگزار شد این است که مردم ما، ملت ما، نیروهای مسلح و مقتدر ما در دفاع از تمامی تعریز و در دفاع از نظام و ارزش های اسلام و انقلاب ایستاده اند.

وی ادامه داد: البته ابن به معنای تهدید هیچ کشوری نیست و ما هیچ وقت کشوری را تهدید نکردیم و به هیچ کشوری هم تجاوز نکردیم و نمی کنیم اما در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب و این آبهای نیلگون تا ابد فارس که شناسنامه و کارنامه تاریخی ماست مدافعان سرسختی هستیم.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: همه می دانند که جمهوری اسلامی و فرزندان این ملت پای انقلاب،اسلامی، نظام، امام (ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) ایستاده اند.

جادری خاطرنشان کرد: ملت ما  نشان دادند که این عزت و اقتدار و این عظمت در سالروز جنگ تحمیلی نشان از این دارد که اگر سالهای سال بگذزد ما باز هم انقلابی خواهیم ماند و در دفاع از اسلام و انقلاب هم خواهیم ایستاد و کوتاه نخواهیم آمد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff