برگزاری دوره های مختلف داوری برای بانوان در رشته ورزشی ووشو

+ پ -
برگزاری دوره های مختلف داوری برای بانوان در رشته ورزشی ووشو

رییس هئیت ووشوی استان هرمزگان گفت: دوره های مختلف داوری برای ورزش بانوان برنامه ریزی شده که این دوره ها برای بانوان ورزشکار در هیئت ووشو برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرم؛ علیرضا بهرمن در حاشیه برگزاری مسابقات ووشوی استان هرمزگان سبک خوا و چوان  در گفت و گو با خبرنگار رودان نیوزبا اشاره به سبک های موجود در این رشته ورزشی اظهار داشت: در ووشو ۲۰سبک وجود داردکه هر سبک موظف است سالانه یک دوره مسابقات را در استان برگزار نماید.

 

وی افزود: به مسئولین سبک ها گفته شده است که مسابقات را به جای برگزاری در مرکز استان در شهرستانها برگزار نمایند زیرا باعث رشد و توسعه این ورزش در شهرستانها خواهد شد و جذب ورزشکار در این رشته بیشتر خواهد شد که الحمدالله هم بانوان وهم آقایان مسابقات را در شهرستانها برگزار می کنند.

 

رییس هیئت ووشوی هرمزگان تصریح کرد: شهرستان رودان یکی از شهرستانهای بسیار فعال و مستعد در این رشته بوده است و چندین بار به مسابقات  ملی اعزام شده اندو از نظر استقبال یکی از شهرستانهای است که در تراز یک قرار دارد و انشاالله به دنبال این هستیم که بتوانیم تجهیزات بیشتری را برای این هئیت فراهم آوریم.

بهرمن در ادامه بیان کرد: از همکاری و تلاش ریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان رودان که برای برگزاری این مسابقات زحمات زیادی کشیده و امکانات خوبی را در اختیار ورزشکاران ووشو شهرستان قرار داده و بیشترین بیمه شده را در زمان حضور خود به ثبت رسانده هم تقدیر و تشکر می کنم .

مربی تیم ملی ووشوی با اشاره به ورزش بانوان دررشته ووشو یادآور شد: یکی از اولویتها در راستای تعالی ووشو، نگاه ویژه به ورزش بانوان است ،توسعه ورزش در بانوان موجب نشاط و سلامتی در جامعه می شود و هر مدالی که بانوان ما بیاورند جامعه ما پویا تر خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: توسعه ورزش در بانوان موجب قهرمان پروری می شود به همین دلیل ما نگاه ویژه ای به ورزش بانوان در این رشته خواهیم داشت همچنین دوره های مختلف داوری برای ورزش بانوان برنامه ریزی شده که این دوره ها برای بانوان ورزشکار در هیئت ووشو برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff