برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در میناب
+ پ -
برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش در میناب

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب از برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در آبان ماه سال جاری در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فیروزه میرابی، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، اظهار داشت: به منظور تقویت و تعمیق معارف اسلامی و قرآنی، دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب افزود: کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده های آن ها که شامل همسر ایشان و فرزندانی که سن آنها بالاتر از ۱۵ سال بوده و حداکثر سن ایشان تابع مقررات سرپرستی فرزند است مجار به شرکت در این دوره از مسابقات قرآنی می باشند.

وی گفت: حضور نفرات اول رشته های قرائت و حفظ کل کلیه دوره های پیشین درآن رشته ممنوع است و نفرات اول رشته های حفظ ۲۰ جزء و ۱۰ جزء دوره های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته های بالاتر حفظ را خواهند داشت.
به گفته  معاون اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان این مسابقات در رشته های قرائت ، ترتیل،حفظ شاخه های ۱۰ جزء، ۲۰ جزء،کل و مفاهیم جلد بیست و دوم تفسیر نمونه از چاپ ۲۷ جلدی دارالکتب الاسلامیه و در دو بخش برادران و خواهران برگزار می شود.
علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر حداکثر تا تاریخ ۹۶/۷/۲۴ به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب مراجعه نموده وثبت نام نمایند.

وی خاطر نشان کرد: مرحله استانی مسابقات در آبان ماه برگزار خواهد شد و زمان و مکان دقیق این مرحله متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff