برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید در جاسک
+ پ -
برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید در جاسک
رییس ارشاد جاسک در گفتگوی با فرهنگ کده خبرداد:

برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید در جاسک

رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان جاسک از برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید در ۷ و ۸ شهریور ماه سال جاری در جاسک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالرحمن لشکری زاده، رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان جاسک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده نخستین جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید در جاسک برگزار می شود؛ افزود: جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید به مدت ۲ روز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک با همکاری هنرمندان میناب و فرماندار شهرستان در ۷ و ۸ شهریور ماه  در سالن آمفی تئاتر و سالن کتابخانه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی اظهار کرد: این جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امید با هدف معرفی ظرفیت های فرهنگی و هنری شهرستان جاسک و شهرستان های ساحلی منطقه مکران که در حوزه جغرافیایی هرمزگان قرار دارند و همچنین به نمایش گذاشتن دستاوردهای دولت تدبیر و امید برگزار  می شود.

 

لشکری زاده بیان کرد : ساعت بازدید از نمایشگاه از ۹ صبح الی ۲۱ شب و ساعت شرکت در ورک شاپ از ۱۶ الی ۲۱ شب می باشد و همچنین شرکت در سمینار با سخنرانی دکتر برومند ۸ شهریور ماه سال جاری ساعت ۱۸ است .
دبیر نخستین جشنواره فرهنگی و هنری مکران و امیدخاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید موفقیت های خوبی در حوزه های مختلف داشته است و شهرستان محروم جاسک امروز که همیشه از آن با چهره محرومیت نگاه شده است امروز با اقدامات موثر و نگاه عادلانه دولت تدبیر و امید به شهری پیشرفته و توسعه یافته تبدیل می شود.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان جاسک برنامه های این جشنواره را برگزاری نمایشگاه عکس تدبیر و امید؛ نمایشگاه هنرهای تجسمی؛ همایش توسعه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی و… عنوان کرد.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff