برگزاری تجمع ده ها هزار نفری زنان محجبه در میناب
+ پ -
برگزاری تجمع ده ها هزار نفری زنان محجبه در میناب

فرمانده ناحیه سپاه میناب در دومین جلسه ستاد عفاف و حجاب از برگزاری تجمع ده ها هزار نفری زنان محجبه با اجرای بیش از هفت برنامه فرهنگی شاخص ویژه عفاف و حجاب در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه میناب هدف از برگزاری این گردهمایی را ترویج سبک زندگی عفیفانه در سطح جامعه و مقابله با همجه های پیش بینی شده توسط دشمن در رابطه با کشف حجاب زنان برشمرد و گفت: این برنامه ها با محوریت عفاف و حجاب در سطح شهرستان برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه میناب افزود: این گردهمایی به منظور فرهنگ سازی گفتمان سبک زندگی عفیفانه، ایجاد زمینه همکاری و هم افزایی سازمان ها نهادها و موسسه های مردم نهاد در زمینه عفاف و حجاب و همچنین تقویت اعتماد به نفس در زنان محجبه اجرایی می شود.

 

سهرابی حضور بسیجیان در نماز عبادی سیاسی جمعه، نشست منتظران مهدی موعود«عج» با رویکرد عفاف و حجاب، میراث انباء، نشست سرگروه ها با خانواده های متربیان، تجمع ده ها هزار نفری زنان، کارگاه دخران ۱۶ ساله با رویکرد عفاف و حجاب، خودباوری و برتری فرهنگی، نمایشگاه البسه با رویکرد عفاف و حجاب تولید ملی و ترویج البسه عفیف، تشویق زنان نمونه محجبه که بیش از دو دختر محجبه تربیت کرده اند را از مهمترین برنامه شاخص در طول هفته عفاف و حجاب در میناب خبرداد.

 

وی اظهار کرد: کلیه برنامه ها در طول هفته عفاف و حجاب به شکل گسترده با فضای فرهنگی پیرامون عفاف و حجاب در اماکن عمومی و خیابان های شهر با محوریت برپایی مانور ده ها هزار نفری زنان محجبه و آحاد مردم در سطح شهرستان با برنامه ریزی و کیفیت عالی برگرار می شود.

 

فرمانده سپاه میناب تصریح کرد: در فضاسازی تبلیغی و محتوای تبیینی بر اساس آیات قرآن تاکیدات معصومین«ع» و بیانات حضرت امام راحل«ره» و مقام معظم رهبری، ضرورت ترویج و تحقق زندگی عفیفانه پیش بینی و برنامه ریزی جامعی صورت گرفته است.

 

وی  از مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه میناب به ویژه زنان و دختران با عفاف وبا حجاب اسلامی می‌خواهد تا با حضور آگاهانه خود در ویژه مراسم تجمع بزرگ زنان محجبه بار دیگر عزت، شرف و وحدت خود را در راه مبارزه با شبیخون و ناتوی فرهنگی استکبار جهانی به نمایش درآورند.

 

سهرابی خاطر نشان کرد: تجمع ده ها هزار نفری زنان محجبه در میناب ویژه هفته عفاف و حجاب در روز بیست و یکم تیرماه امسال در سطح شهرستان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff