برگزاری بازی های بومی محلی در محله فقیرنشین پارسیان+تصاویر
+ پ -
برگزاری بازی های بومی محلی در محله فقیرنشین پارسیان+تصاویر

بازی های بومی محلی با حضور مسئولان بخش مرکزی پارسیان در محله فقیر نشین روستای قاسمعالی پرگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛بازی های بومی محلی به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور بخشدار مرکزی وشهردار پارسیان در یکی از محله های فقیرنشین روستای قاسمعالی برگزار شد.

محمودغنی پوررئیس هیأت بازی های بومی محلی شهرستان پارسیان در گفتگو باخبرنگار پارسیان خبر اظهار کرد:بازی های بومی و محلی سبب تقویت رشد جسمی، گسترش رشد اجتماعی، افزایش رشد عاطفی، تقویت رشد ذهنی و تقویت و گسترش رشد معنوی دانش آموزان می‌شود.

غنی پور یکی دیگر از چارچوب های ورزش را توجه به جسم و روح برشمرد و تصریح کرد: اگر انسان جسم را بسازد و از روح غافل باشد تعالی نمی یابد بدیهی است انسان باید با تقویت و پرورش جسم و روح در برد و باخت ها هدف را فراموش نکند که رشد و تعالی، روحیه انسانی و اخلاقی است.

رئیس هیأت بازی های بومی محلی پارسیان گفت: بازی های بومی محلی ضمن اینکه اوقات و فراغت گذشتگان ما را پر می کرد به همراه خود ارزش های فرهنگی و اجتماعی مانند همبستگی و صلح صفا و همدلی را نیز در جامعه به وجود می آورد.

img_6407 img_6383 img_6379 img_6356 img_6337 img_6333 img_6332 img_6329 img_6404 img_6328 img_6410 img_6426 img_6432 img_6444

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff