برگزاری اردوی طلایه داران ویژه دانش آموزان انجمن های اسلامی

حجت‌الاسلام غریب برگزاری اردوی طلایه داران بصورت حضوری، آنلاین و آفلاین و با حضور دانش آموزان انجمن های اسلامی سراسر استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام و المسلمین مرتضی غریب مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز از برگزاری اردوی طلایه داران فردا بصورت حضوری، آنلاین و آفلاین و با حضور دانش آموزان انجمنی سراسر استان هرمزگان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی غریب مسئول اتحادیه استان گفت : در این اردو ما اهداف گوناگونی را دنبال می‌کنیم یکی از اهداف برگزاری این اردو را تقویت استعداد ها و توانمندی های نهفته در دانش آموزان دانست که با ارائه دوره های مختلف معرفتی مهارتی و تشکیلاتی این موضوع محقق می‌شود.

او افزود: دانش افزایی و توانمندسازی دانش آموزان مطابق با نیازهای اجتماعی افراد یکی از اهداف اصلی ما است.

حجت الاسلام و المسلمین غریب با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در زندگی ادامه داد: فرد باید اهداف و آرمان‌های خود را انتخاب کند و برای آن کوشش کند و همچنین با توجه به فرموده مقام معظم رهبری اعضای انجمن های اسلامی افسران جنگ نرم هستند بنابراین باید علاوه بر خود سازی و تقویت خود به رشد و پیشرفت اطرافیان خود کمک کنند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان هرمزگان با تاکید بر اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: انتظار ما از اعضای این تشکل دنبال کردن و عملی کردن اهداف اتحادیه با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی تصریح کرد: بخشی از فعالیت‌های ارائه شده برای دانش آموزان به زندگی خود فرد باز می گردد و باعث رشد زندگی شخصی فرد می‌شود و بخشی از آن به زندگی اجتماعی افراد باز می‌گردد.

انتهای پیام/