برگزاری آیین تجلیل از نفرات برتر جشنواره سراسری خدمت رضوی در هرمزگان 

طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، دبیر کانون های خدمت رضوی استان و جمعی از خادمیاران رضوی شهرستان های مختلف از نفرات برتر دومین جشنواره سراسری خدمت رضوی تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسماعیل تذرو دبیر کانون های خدمت رضوی استان هرمزگان در این آیین اظهار کرد: هدف از برگزاری جشنواره خدمت رضوی در هر سال ، الگوسازی ، نو آوری ، خلاقیت ، اثر بخشی و ترویج خدمت به جامعه محرومین در سطح کشور است بسیاری از این فعالیت ها به صورت خودجوش، آتش به اختیار و کاملا خیرخواهانه انجام می شود.

وی در ادامه افزود: بی شمارند افرادی که در استان هرمزگان ارادت خاصی به امام رضا علیه السلام دارند و می خواهند زیر پرچم ولایت خدمتگزاری کنند.

وی خاطر نشان کرد: پس چه بهتر است که این خدمت، رنگ امام رضایی به خود بگیرد و بهترین های خدمت شناسایی و در سطح ملی هم ثبت سامانه شوند.

مصطفی رجبیان معاون کانون های خدمت رضوی استان هرمزگان هم در این آیین بیان داشت: خدمتگزاری خادمیاران، صرفا معطوف به معیشت نیازمندان نیست بلکه سعی شده به موضوعات دیگری نیز از قبیل مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه شود و برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در ادامه این نشست خطاب به خادمیاران، عنوان کرد: شما انتخاب شده اید تا بتوانید خدمتگزار زائران امام رضا علیه السلام باشید و سعادتی بالاتر از این نمی تواند باشد.

انتهای پیام/