برگزاري انتخابات آزاد حق ملت ايران و سند افتخار انقلاب است
+ پ -
برگزاری انتخابات آزاد حق ملت ایران و سند افتخار انقلاب است

فرماندار بستک گفت: انتخابات در ایران نماد دموکراسی واقعی، مردم سالاری دینی و مظهر بروز ارزش های اسلامی وانسانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار بستک  اظهار داشت: قانونگرایی و احترام به قانون یک اصل مهم در انتخابات است و قانون، وظیفه همه رده های اجرایی را مشخص کرده است.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بستک تصریح کرد: مسئولین امر باید با پرهیز از مباحث حاشیه ای و با احترام به قانون  در جهت برگزاری انتخاباتی سالم تلاش کنند.
وی با بیان اینکه سالم ترین انتخابات در ایران برگزار می شود افزود: انتخابات در ایران نماد دموکراسی واقعی، مردم سالاری دینی و مظهر بروز ارزش های اسلامی وانسانی است.
فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه هیات اجرایی انتخابات، تمامی امور روند برگزاری انتخابات اعم از تعیین تعداد شعبه های اخذ رای، محل استقرار شعب و اعضای آن را بر عهده دارند افزود: با همت همکاران و عنایت حضرت حق، یک تجربه موفق دیگر و برگ زرین دیگری در ۷ اسفند ۹۴ در صفحات کتاب انقلاب شکوهمند اسلامی افزوده خواهد شد.
ایزدی پور بیان داشت: برگزاری انتخابات آزاد و سالم حق ملت ایران و سند افتخار انقلاب و نظام است که اجازه نمی‌دهیم این حق از سوی عده‌ای معدود خدشه‌دار گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک اظهار داشت: با نشستی که بین گروه ۳۰ نفره از معتمدین محلی انجام شد ۸ نفر ( آقایان بهزاد زحمت کش، محمد یونس، عبدالرئوف پراگرد، عبدالرحیم بهزاد، محمد معمار، محمود نصیری و محمد رفیع تاریکار) به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر ( آقایان عادل خورشیدی، محمد خلیلی، احمد حاجی زاده، محمد باقری و خانم افسانه بهزاد) به عنوان اعضای علی البدل این هیات انتخاب شدند.
گفتنی است همچنین اعضای هیات اجرایی انتخابات در بخش جناح و بخش کوخردهرنگ نیز تعیین شدند.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff