برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در شهر جناح بستک
+ پ -
برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در شهر جناح بستک
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بستک:

برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در شهر جناح بستک

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: در این نمایشگاه پنج هزار و ۵۰۰ جلد کتاب و سه هزار عنوان در زمینه های روان شناسی، ادبی، تاریخی، دینی و کودک و نوجوان و… عرضه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، کاظم قاسم زاده، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک گفت: این اداره با همکاری موسسه رضوان اقدام به برگزاری نمایشگاهکتاب  با پنج هزار و ۵۰۰ جلد کتاب و سه هزار عنوان در زمینه های روان شناسی، ادبی، تاریخی، دینی و کودک و نوجوان و… نموده است.
وی با تاکید بر ارزش نهادینه کردن فرهنگ مطالعه افزود: یکی از راه های مهم توسعه فرهنگی اهمیت دادن به مسئله کتاب، کتابخوابی و ترویج مطالعه در جامعه، خصوصا در میان جوانان و نوجوانان است.
قاسم زاده اظهار داشت: این نمایشگاه از اول دی ماه به مدت ۲۰ روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در محل سالن مدرسه مریم مربوطی جناح به روی بازدید کنندگان و علاقه مند باز خواهد بود.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک گفت: شهر جناح یکی از فرهنگی ترین شهرهای هرمزگان به لحاظ فرهنگ مطالعه و کتابخوانی می باشد و مرحوم شرفا شرفایی یکی از بزرگان فرهنگی این شهر کتابخانه عظیمی را به مردم اهدا کرده است.
شهر جناح در ۶۰کیلومتری مسیر بستک می باشد و از قدیم الایام به فعالیت های فرهنگی و پرورش استعداد های بزرگ مشهور بوده است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff