برپایی ایستگاه سیار اهدای خون در پایگاه های مقاومت بسیج میناب

محمد حیدری، جانشین فرمانده سپاه میناب در گفتگو با هرمز ، اظهار کرد: اهدای خون سالم به عنوان بزرگترین هدیه و مایه حیات بخش در واقع به معنای سهیم شدن در زندگی فردی و اجتماعی است و به نوعی می‌تواند شکرگزاری به درگاه خداوند نسبت به سلامت فرد اهداکننده باشد.

جانشین فرمانده سپاه میناب اظهار کرد:این اقدام در ماه مبارک رمضان و در راستای تامین نیاز افراد نیازمند و تضمیمن سلامت اهداکنندگان صورت می گیرد.

حیدری افزود: این اقدام جهادی جز برنامه پیش نهادی فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج با هماهنگی و اطلاع رسانی بسیجیان در راستای کمک به همنوع در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج  انجام می شود و بسیجیان به صورت داوطلبانه در این برنامه خیرخواهانه شرکت می کنند.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه اهدای خون در سپاه میناب، ایستگاه اهدای خون در حوزه شهید رجایی بندزرک و اهدای خون داوطلبانه جهادگران بسیج سازندگی در پایگاه انتقال خون میناب،اظهار کرد: بسیجیان حوزه استحفاظی شهید رحیمی نیز بصورت داوطلبانه در شب های ماه رمضان داوطلبانه خون خود را وقف نیازمندان کردند.

جانشین فرماندهی سپاه میناب گفت: آنچه مهم است این است که نیاز به خون همیشگی است و نیازمندان به خون همیشه در همه جوامع حیاتشان وابسته به خون و فرآورده های خونی است و انسان هایی با حس همدلی وبی هیچ چشم داشتی و فقط به امید نجات جان همنوع خود، اقدام به اهدای خون می کنند.

حیدری خاطر نشان کرد: طرح اهدای خون و کمک به هم نوعان در بین بسیجیان حوزه های استحفاظی هر منطقه فرهنگ سازی شده و ایستگاه های دایر شده در سطح پایگاه و حوزه های مقاومت با استقبال چشمگیری روبرو بوده است.

انتهای پیام/