بروز تخلف از کم آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل ها نشأت می گیرد
+ پ -
بروز تخلف از کم آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل ها نشأت می گیرد

مدیر آموزش و پرورش رودان با اشاره به نقش و اهمیت شغلی مدیران در مدارس، گفت: بروز تخلف در اکثر موارد، از کم آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل ها و رویه های جاری هر مجموعه نشأت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ همایش ارتقای سلامت اداری با حضور هیئات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش هرمزگان و مدیران مدارس شهرستان رودان، با هدف آموزش نظام حقوقی موثر برای پیشگیری و مبارزه با فساد و افزایش سلامت در اتخاذ تصمیمات، اقدامات و فعالیتهای مدیران، معلمان و پرسنل و نیز افزایش رضایتمندی خدمت گیرندگان در محل سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان برگزار شد.

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در این همایش با اشاره به نقش و اهمیت شغلی مدیران در مدارس، اظهار کرد: صیانت از اصول مرتبط با هنجارهای سازمانی و نیز حفاظت و صیانت مدیران، رؤسا و کارشناسان، از منافع سازمانی و اهداف مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد، و در واقع بروز تخلف در اکثر موارد، از کم آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل ها و رویه های جاری هر مجموعه نشأت می گیرد.

وی با اشاره به عدم برائت متخلفین در صورت جهل به قانون، افزود: آگاهی بخشی به کارکنان سازمان ها، بعنوان اصلی ترین بخش پیشگیری از وقوع تخلف و جرم مطرح است که این مهم، ضمن جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی بر سازمان، امنیت شغلی افراد را در پی خواهد داشت.

مدیرآموزش و پرورش رودان ادامه داد: با توجه به آموزه های دینی و توصیه های دین مبین اسلام، سلامت اداری و عملکرد شفاف، همواره یکی از دغدغه های بزرگ مدیران برای پیشبرد اهداف درون سازمانی به منظور ارائه خدمات به مردم و جلب رضایت مخلوق و خالق است.

رحیمی پور خاطرنشان کرد: سلامت اداری و رفتار درست کارکنان که مطابق با ساختارهای تعریف شده هر مجموعه است، باعث رشد و شکوفایی و افزایش بهره وری در سازمان می شود.

در ادامه این همایش کارشناسان هیئات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان هرمزگان با تاکید بر اجرای دقیق و منظم قوانین و مقررات در محل کار، به تشریح وضعیت تخلفات اداری و قوانین موضوعه در این بخش پرداختند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff