برنامه هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان+جدول گلزنان
+ پ -
برنامه هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان+جدول گلزنان

هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان در حالی پیگیری خواهد شد که خلیج فارس میناب حساسترین بازی هفته را باید انجام دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ تیم فوتبال خلیج فارس میناب که با ۱۵ امتیاز مقتدرانه از ۵ بازی خود در صدر این رقابت ها قراردارد باید در خانه پذیرای جنوب برکه دوکا پارسیان باشد،این بازی ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه در استادیوم شهرداری میناب برگزار خواهد شد.

تیم رده دومی ستارگان بستانو نیز در یک بازی نه چندان دشوار باید از اتحاد رودان پذیرایی کند که با پیروزی در این بازی در صورت باخت یا تساوی خلیج فارس می تواند صدر جدول را از این تیم مینابی پس بگیرد.

در دیگر بازی های این هفته تیم اروند بندرعباس در خانه مقابل سیبه کوخرد قرار خواهد گرفت، سهیلی جوان قشم با لمزان بندرلنگه تقابل خواهد کرد،شهرداری نوین بندرعباس پذیرای گازال جناح خواهد بود و در آخرین دیدار شهاب سلیمانی میناب روز چهارشنبه در خانه مقابل جبل بر شهرو قرار خواهد گرفت.

هم اکنون تیم های خلیج فارس میناب با ۱۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد ، ستارگان بستانو با ۱۳ امتیاز و جنوب برکه دوکا با ۱۰ امتیاز در رده سوم قرار دارند.

در جدول گلزنان نیز میلاد مراد پور از تیم ستارگان بستانو با ۵ گل در رده نخست قرار دارد،میثم صادقی از خلیج فارس میناب و احمد صالحی از تیم سهیلی جوان با ۴ گل زده در جایگاه دوم ،علی پور تقی و وحید خدمتکاری از تیم ستارگان بستانو وعلی میثاقی از تیم جنوب برکه دوکا در رده های بعدی قرار دارند.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff