برنامه های هفته ناجا در شهرستان حاجی آباد تشریح شد
+ پ -
برنامه های هفته ناجا در شهرستان حاجی آباد تشریح شد

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد برنامه‌های هفته ناجا در این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد سر گرد قسام در نشست خبری که به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی حاجی آباد برگزار شد، اظهارداشت: در این هفته که از ۱۰ مهرماه با سخنرانی فرمانده ناجا در نماز جمعه شروع می‌شود.

 
رئیس ستاد بزرگداشت هفته ناجا بابیان این‌که هرساله برنامه‌های این هفته با یک شعار دنبال می‌شود گفت: امسال هفته ناجا با شعار اقتدار پلیس همدلی و هم‌زبانی امنیت آغاز می شود.

 
قسام، کشفیات ناجا شهرستان در شش ماه امسال را بسیار موفق اعلام کرد و افزود: شهرستان حاجی آباد در بحث جرائم سیر نزولی داشته است و در زمینهٔ سرقت ۴۰ درصد کاهش و جرائم خشن نیز هیچ گونه وجود نداشته است.

 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابیان این‌که در کشفیات مهمِ اقدامات بزرگی با همکاری دستگاه قضایی انجام داده‌ایم افزود: کشفیات مواد مخدر و طرح خلع سلاح در شش ماهه اول سال ۱۵۰ در صد افزایش و دردستگیری باند مواد مخدر دستگیری گسترده‌ای داشته‌ایم.

 
وی در ادامه با اشاره به این که شهرستان حاجی آباد محل عبور و مرور اتبا بی گانه است اقداماتی در این زمینه صورت گرفته تا از ورود و خروج انها جلوگیری شود و ورود اتباع بی گانه به یک معضل تبدیل شده است و انها در بازجویی هایی که شدهاند هدفشان پیوستند به گروه های تروریستی است که ما نسبت به سال قبل ۲۴۰ درصد افزایش دستگیری داشتیم.

 
قسام در ادامه بیان داشت: در زمینه مبارزه با کالای قاچاق در مجموع استانی مخصوصا قاچاق سوخت که از راه خشکی انجام میشد در حال حاضر دیگر انجام نمی شود .

 
سرگرد قسام برگزاری یک نمایشگاه در هفته ناجا، صبح گاه مشترک در شهرستان‌، اجرای رزمایش اقتدار در میدان‌ها، تقدیر از همکاران ساعیدیدار با نماینده ولی‌فقیه، همایش تجلیل از همشهریان قانونمند و کوهپیمایی ، ایستگاه صلواتی ، اعزام تیم پزشکی جهت تست فشار خون در نماز جمعهملقات چهره به چهره روسای اجرای پلیس و غباروبی گلزار شهدا را از برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

 
وی در ادامه میزگرد علمی و نشست تخصصی با حضور اساتید، دیدار در مسجد با حضور فرمانده شهرستان‌ با مردم و ارتباط مستقیم، دیدار با خانواده‌های شهدا و حضور دانش آموزان در نیروی انتظامی برای آشنایی با خطراتی که دانش آموزان را تهدید می کند از دیگر برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

 
سخنگوی برنامه‌های هفته ناجا عمده چالش نیروی انتظامی را تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی دانست و خواستار اطلاع‌رسانی برای نسل جوان شد تا آسیب‌ها به کشور کاهش یابد وادامه داد: دشمنان برای دست‌یابی به کشور از راه تهاجم فرهنگی به دنبال هرگونه تهاجم هستند.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff