برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در حاجی آباد تشریح شد
+ پ -
برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در حاجی آباد تشریح شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حاجی آباد برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری همزمان با گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام قنبری، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حاجی آباد گفت: تفکرات و اندیشه‌های شهید مطهری باید همواره در جامعه مورد توجه قرار گیرد چرا که اندیشه‌های وی ما را از مسیر انحرافی به راه راست هدایت می‌کند.
وی یادآوری و بیان اندیشه‌ها و تفکرات شهید آیت الله مرتضی مطهری را برای نسل امروزی به ویژه نوجوانان و جوانان مهم و ضروری خواند و افزود: علما، معلمان و مربیان پرورشی و عقیدتی در این عرصه وظیفه سنگینی دارند و باید اقشار جامعه را با اندیشه‌ها و تفکرات وی آشنا کنند.
حجت الاسلام قنبری در تشریح برنامه‌های پیش بینی شده ستاد بزرگداشت شهادت علامه شهید مرتضی مطهری و هفته عقیدتی سیاسی در این شهرستان، گفت: در طول این هفته شرکت در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه حضور سازمان یافته معلمین بسیجی، مدیران و مربیان عقیدتی، هادیان سیاسی، فرماندهان حوزه ها، پایگاه ها و واحدهای مقاومت اقشار بسیج در نماز جمعه، پیش بینی شده است.
وی دیدار اعضای ستاد بزرگداشت شهادت علامه شهید مرتضی مطهری و هفته عقیدتی سیاسی و بسیج طلاب، اعضای شورای حوزه های مقاومت، پیشکسوتان سپاه و بسیج حوزه خواهران، حوزه اداری و کارمندی و اصناف و کارگری با امام جمعه، مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری، نشست های ویژه حلقات صالحین را از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در این هفته عنوان کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حاجی آباد با بیان اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جلسه هم اندیشی هادیان سیاسی، مربیان عقیدتی و مربیان بصیرتی می‌باشد.
حجت الاسلام قنبری، فضا سازی- تبلیغات و نصب پوستر و بنر در سطح ناحیه، حوزه و پایگاه های مقاومت، تجلیل از اساتید، مربیان، هادیان و معلمان بسیجی، خبرنگاران و ناظرین و رابطین پایگاه ها، پایوران ناحیه، فرماندهان، مدیران و شعبات حوزه های مقاومت، را از دیگر برنامه های این ستاد در طول هفته عقیدتی سیاسی برشمرد.

افکار و اندیشه شهید مطهری همان اندیشه اسلام ناب است

سرگرد امیری کیا در جمع پاسداران ناحیه حاجی آباد تصریح کرد: مهمترین هدف نامگذاری ایام شهادت علامه مطهری به عنوان هفته معلم و عقیدتی سیاسی این است که برنامه‌های سپاه و بسیج در همه اقشار مبتنی بر ترویج مبانی عقیدتی اسلام است.ش

این مسئول اظهار داشت: بسیج تنها نیرویی نظامی نیست، بلکه حضور این نهاد در اقشار مختلف بر پایه برنامه‌های عقیدتی، تربیتی و فرهنگی است.

وی با بیان اینکه آن چیزی که می‌تواند اهداف انقلاب اسلامی را به سر منزل مقصود برساند و ما را موفق کند ادامه راه و اندیشه‌های شهید مطهری است، ادامه داد: آگاهی شهید مطهری به مقتضیات زمانی و شناسایی نیازهای جامعه از مشخصه‌های اندیشه شهید مطهری است.

سرگرد امیری کیا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز دشمنان ما دین و ایمان جوانان این مملکت را هدف قرار داده و سعی بر این دارد که جوانان ما را به سمت دنیا بکشاند، افزود: دشمن سعی بر این دارد که معنویت را از ملت ما بگیرد، آنها می‌دانند که اگر معنویت و دین ما را بگیرند، ایران به راحتی سقوط می‌کند.

وی ادامه داد: آمریکا عامل همه بدبختی‌های خود را معنویت و دینداری جوانان ما می‌داند و صلاح جوانان ما همین نیروی معنویت و ایمان است ما باید هشیار و آگاه باشیم و نگذاریم که جوانان از مساجد فاصله بگیرند و به سمت دنیا بروند.

سرگرد امیری کیا در ادامه افزود: در حال حاضر به وسیله تحریم‌های اقتصادی به مردم این کشور فشار وارد کرده است.

وی در ادامه تاکید کرد: باید مردم را نسبت به توطئه‌های دشمن آگاه کرد و هدف ما باید دفاع از انقلاب و عفاف حجاب باشد، امروز بهترین نوع پاسداری، پاسداری از انقلاب و تبلیغ دین اسلام، برگزاری بحث‌های اخلاقی و معنوی و کشاندن مردم و جوانان به سمت مساجد است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff