برنامه های هفته بسیج دانش آموزی در بستك تشریح شد
+ پ -
برنامه های هفته بسیج دانش آموزی در بستک تشریح شد

فرمانده ناحیه سپاه بستک گفت : در هفته بسیج دانش آموزی ۳۴ برنامه در این شهرستان برگزار می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، سرهنگ درویشی فرمانده ناحیه سپاه بستک در نشست خبری که در این ناحیه برگزار شد ، به تشریح برنامه ها و اهداف این سازمان در هفته ی بسیج دانش آموزی پرداخت و گفت : در هفته بسیج دانش آموزی ۳۴ برنامه در این شهرستان برگزار می شود .

 

وی افزود : در این هفته برنامه های متفاوتی اجرا خواهد شد که از جمله : فضا سازی ، برگزاری جلسات کانون تفکر ، غبارروبی قبور شهدا ، مسابقه دو میدانی ،دیدار با خانواده شهدا ، برگزاری نمایش عکس ، کوهپیمایی ، برگزاری نهضت ما زنده ایم ، مسابقه وبلاگ نویسی و… برگزار خواهد شد .

سرهنگ درویشی افزود : بسیج یک حرکت اجتماعی است که در هر جامعه ای با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشکال مختلفی در اثر شرایط خاص بوجود می آید .

حتی در دوران صدر اسلام نیز به هنگام حمله کفار و منافقین علیه مسلمانان زمانی که فرمان تشکیل نیروی مبارز علیه آنها داده می شود مسلمانان داوطلبانه در مساجد گردهم می آمدند تا توان خود را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات نظامی برای مقابله با دشمنان اسلام بسیج کنند .

وی خاطر نشان کرد : باید فرهنگ بسیجی از مدرسه و خانواده آغاز شود ، ما باید به فرزندانمان فرهنگ ایثار ، از خود گذشتگی ، شهامت و تلاش را بیاموزیم و این دینی است که باید در حق آنها بجا آوریم .

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff