برنامه های هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی در پارسیان
+ پ -
برنامه های هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی در پارسیان
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارسیان تشریح کرد:

برنامه های هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی در پارسیان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارسیان در گفتگویی برنامه های هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،به نقل از  پارسیان خبر؛ رئیس جمعیت هلال احمر پارسیان درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پارسیان خبر، با تشریح برنامه های این جمعیت در هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی، گفت: علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی پناه گیری دربرابر زلزله در مدارس ومهدکودک ها، آموزش کمک های اولیه برای عموم مردم اجرا می شود.

رضا رضایی نسب با اشاره به اهمیت فضا سازی تبلیغاتی در طول هفته یاد شده ، از نصب بنرهای آموزشی و اطلاع رسانی در سطح شهر با محوریت مباحث مربوط به حوادث و آمادگی های مورد نیاز خبر داد و افزود: حادثه و خطرهای گوناگون همیشه در کمین هستند و برای مقابله با حوادث احتمالی بلایای طبیعی، باید آمادگی لازم را داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر پارسیان در ادامه عناوین برنامه ها رابیان نمود که شامل اردوی توان افزایی ویژه امدادگران وکارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان ، جلسه با اعضای کارگروه امداد ونجات وآموزش همگانی، ایستگاه سلامت در میعادگاه نمازجمعه،ایجاد پایگاه سلامت در میدان جمهوری اسلامی شامل(تست قندخون،فشارخون وتوزیع بروشور وکتابچه های آموزشی) می باشد.

وی، نقش مانورها و دوره های آموزشی برای مقابله با بحران رامثبت ارزیابی کرد و افزود: پیش بینی، پیشگیری و پشتیبانی شرایط، در بلایای طبیعی پیش از بروز این بلایا ضروری است.

 رضایی نسب در پایان بر نهادینه سازی فرهنگ ایمنی و خود امدادی و دیگر امدادی در جامعه تاکید و اظهار داشت: این هفته فرصت ارزشمندی برای پرداختن به ضرورت آموزشهای امدادی است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff