برنامه بازیها لیگ دسته یک فوتبال قشم اعلام شد
+ پ -
برنامه بازیها لیگ دسته یک فوتبال قشم اعلام شد

پس از کلی حواشی و جنجال بر سر بازی های فوتبال لیگ دسته یک قشم بلاخره هئیت فوتبال شهرستان برنامه قطعی بازی ها را اعلام کرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، طبق برنامه زمانبندی مسابقات فوتبال لیگ دسته یک قشم این بازی ها در دو گروه هشت تیمه برگزار خواهد شد تا لافتی ها امسال فقط با یک نماینده راهی مسابقات شوند .

 

 

شنیده ها حاکی از آن است که مسئولین تیم مهتشام لافت برای شرکت در این دوره از مسابقات هزینه های فراوانی را از جمله خرید بازیکنان سطح بالا کرده بود اما مسئولین برگزاری این بازی ها پس از کلی حواشی و مکاتبات اداری ، ترجیح دادند که فصل پیش رو را بدون دو تیم راه یافته به واسطه خرید سهمیه لیگ دسته یک شروع کنند .

 

تیمهای استقلال درگهان ، مهر هلر ، آرش قشم ، استقلال رمچاه ، ستاره درگهان ، مهرونی لافت ، طبل جوان و آزادی گیاهدان در گروه الف و تیمهای شناور سازی پی پشت ، استقلال زرین ، هما صیادان ، شاهین قشم ، ستاره کهن زینبی ، وحدت جی جیان ، وحدت خلیج فارس و امیدان سوزا در گروه ب این رقابتها با یکدیگر رقابت خواهند کرد .

 

گفتنی است ، این بازیها بطور رسمی با دو دیدار در روز چهارشنبه ۲۴ آذر ماه شروع خواهد شد تا علاقمندان به فوتبال شاهد فصل جدیدی از لیگ قشم باشند .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff