برنامه‌های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی بندرلنگه درماه رمضان اعلام شد
+ پ -
برنامه‌های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی بندرلنگه درماه رمضان اعلام شد

فعالیت‌های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه، همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه‌های متنوع قرآنی و دینی را در خانه های قرآنی و موسسات بندرلنگه برگزار می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز ،حجت الاسلام علی خلیفاوی گفت : همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اداره‌ تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه، برنامه‌های متنوع قرآنی و مذهبی را پیش‌بینی کرده که این برنامه‌ها در طول ماه مبارک رمضان در خانه های قرآنی و موسسات برگزار می‌شوند.
برگزاری جلسات جزء‌خوانی قرآن کریم از جمله برنامه‌های قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه است که این جلسات قرآنی در مساجد فعال شهر و روستاهای این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود : برگزاری محافل انس با قرآن ویژه عموم مردم در قالب قرائت آیات منتخب قرآن توسط قاریان و تبیین و تفسیر آیات از سوی اساتید قرآنی و همچنین برنامه اصلاح قرائت نماز در پایگاه‌های قرآنی و مساجد نیز از جمله این برنامه‌های قرآنی است.

خلیفاوی همچنین اضافه کرد : در طول ماه مبارک رمضان طرح حمایت از فعالیت‌های قرآنی از جمله؛ جلسات قرآن، موسسات قرآنی و خانه‌های قرآن را در دستور کار خود قرار داده که ضمن شناسایی مراکز فعال قرآنی در حوزه‌های مختلف آموزشی به حمایت از برنامه‌های قرآنی این مراکز براساس اولویت نیاز و نوع فعالیت می‌پردازد.
آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن، مفاهیم و ترجمه، ، حفظ جزء ۲۸و۳۰ قرآن، و آموزش حفظ خردسالان از جمله برنامه‌های آموزشی اداره‌ تبلیغات اسلامی بندرلنگه در ماه مبارک رمضان است که در راستای ایجاد نهضت قرآن‌آموزی با حضور اساتید، مربیان، کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff