برق رسانی به سه روستا محروم حاجی آباد انجام شد/ آغاز طرح توسعه واگذاری زمین به روستاهای بخش مرکزی
+ پ -
برق رسانی به سه روستا محروم حاجی آباد انجام شد/ آغاز طرح توسعه واگذاری زمین به روستاهای بخش مرکزی

بخشدار مرکزی حاجی آباد گفت: کار برق رسانی به سه روستای این بخش با تلاش مسئولان محلی انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حمید جهانگیری،بخشدار مرکزی حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت:  در راستای توسعه زیرساختهای روستایی بخش مرکزی حاجی آباد سه روستای فاقد برق شامل روستای مهر خوشان با بیست خانوار، خوشن اباد، سیف اباد برق رسانی شدند.
وی افزود: شش پروژه در حوزه توسعه برق روستایی و آسفات و شن ریزی معابر، طرح توسعه واگذاری زمین به روستاها ، گاز رسانی،واگذاری ماشین الات به دهیاری ها از ابتدای امسال انجام شده است.
جهانگیری با اشاره به طرح توسعه واگذاری زمین به روستاهای بخش مرکزی اظهار کرد: طرح توسعه واگذاری زمین در روستاهای گنج، سید جوذر و معدنوئیه در حال انجام است و اعتبار این طرح یک میلیاردو دویست میلیون ریال برآورد شده است.
جهانگیری از پیشرفت ۶۰ درصدی گازرسانی به روستاهای برغنی، معدنوئیه، تزرج خبرداد و افزود: کار گاز رسانی به این روستاها تقریبا” رو به اتمام است و تا پایان سال ۹۴ گاز رسانی به این روستاها انجام می شود و اعتبار بالغ بر سه میلیارد تومان در این خصوص هزینه شده است.
بخشدار مرکزی حاجی آباد یکی دیگر از پروژه ها که توسط دهیاری ها انجام شده آسفالات روستاها به میزان دو کیلومتر با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان در روستاهای سرچاهان، دهستان، بالا و روستای تل غعله پیین نیز مخروط ریزی با اعتبار ۳۵ میلیون تومان صورت گرفته است.
جهانگیری از واگذاری ۶ دستگاه ماشین حمل زباله و آتش فشانی و بیل مکانیکی به دهیاری ها خبر داد تصریح کرد: بخشداری مرکزی تا کنون سه دستگاه نیسان حمل زباله به دهیاری های هاشم آباد، دهنو، گیس و یک دستگاه ماشین آتش فشانی به دهیاری روستای برغنی،یک کمپرسی نیز واگذار شده است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff