برد سخت آرژانتین مقابل کلمبیا و صعود به نیمه نهایی
+ پ -
برد سخت آرژانتین مقابل کلمبیا و صعود به نیمه نهایی

تیم ملی آرژانتین در ضربات پنالتی موفق به شکست دادن کلمبیا شد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانادر حالی که بازی در طول ۹۰ دقیقه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید، در ضربات پنالتی این آرژانتین بود که در نهایت موفق شد در ضربه ی هفتم، کار را تمام کرده و پیروز میدان شود.

در شروع بازی آرژانتین سوار بر توپ و میدان بود و موقعیت‌هایی ایجاد کرد ولی راه به جایی نبرد. تا پایان نیمه اول، وضعیت به همین شکل بود ولی آلبی سلسته نمی‌توانست موقعیت خوبی بر دروازه حریف خود ایجاد کند.

در نیمه ی دوم، آرژانتین کاملا بر بازی مسلط بود و توانست برتری خود را به حریف غلبه کند. با این حال، شاگردان مارتینو در به ثمر رساندن گل ناموفق بودند و نتوانستند موقعیت‌های ایجادی را به ثمر برسانند. در دقایق پایانی این دیدار، چندین و چند موقعیت از دست رفت که از جمله مهم‌ترین آنها، یک موقعیت تک به تک بود که ته وز آن را از دست داد و روی اشتباه مدافعین کلمبیا، گل در حال وارد شدن به دروازه آنها بود که از روی خط دروازه جمع شد و دیگر موقعیت نیز با عکس العمل اوسپینا و کمک تیر دروازه، دفع شد. در چند دقیقه پایانی بازی، خشونت بالا گرفته بود و داور به تعدد از کارت زرد خود استفاده کرد که این قاعده شامل حال مهاجمین دو تیم از جمله فالکائو و مسی نیز شد.

در ضربات پنالتی، دو تیم ۳ ضربه اول خود را به گل تبدیل کردند تا اینکه کلمبیا ضربه چهارم را خراب کرد، ولی آرژانتین، درست در پنالتی پنجم به مشکل خورد و بازی به تک پنالتی ها کشیده شد. کلمبیا در این بخش ضعیف کار کرد و دو بار توسط زونیگا و موریلو، ضربات پنالتی خود را از دست داد. هر چند که مارکوس روخو از آرژانتین نیز پنالتی اش را از دست داد ولی ته‌وز، با یک ضربه پنالتی حرفه ای، پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد و آلبی سلسته را راهی نیمه نهایی کرد.

بدین ترتیب آرژانتین باید منتظر نتیجه دیدار برزیل و پاراگوئه باشد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff