برد تاریخی جبل بر در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال هرمزگان

+ پ -
برد تاریخی جبل بر در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال هرمزگان

لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان در حالی وارد هفته چهارم خود شد که در روز اول تیم جبل بر شهرو بندرعباس با ۷ گل گازال جناح را در هم کوبید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش ۵ ابتدا در بندرعباس تیم جبل بر شهرو که وضعیت خوبی تا پایان هفته سوم در جدول رده بندی ندارد در مقابل گازال جناح رده سومی قرار گرفت و در یک بازی یک طرفه توانست با نتیجه پر گل و باورنکردنی ۷ بر ۱ این تیم را شکست دهد وبردی تاریخی را کسب کند.

برای جبل بر حمید رضایی پور و عباس عیدانی هر کدام ۲ گل و مصطفی خاقانی،ابراهیم قویدل ومیلاد شهابی نیز هرکدام یک گل به ثمر رساندند و تنها گل گازال جناح رافرشاد قاسمی وارد دروازه جبل بر کرد.

هم اکنون تیم  جبل بر شهروبه لطف برد پرگل خود با ۱ برد و ۳ تساوی وبا ۶ امتیازجای گازال جناح را موقتا در رده سوم تونست بگیرد.

در دومین بازی نیز شهرداری نوین بندرعباس در خانه برابر سیبه کوخرد قرار گرفت و نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برای دو تیم در بر نداشت.

ادامه بازی های هفته چهارم فردا برگزار می شود که در مهمترین دیدار تیم خلیج فارس میناب صدرنشین در خانه با لمزان بندرلنگه دیدار خواهد کرد و ستارگان بستانو رده دومی نیز در بستانو پذیرای اروند بندرعباس خواهد بود.

در دیگر بازی ها نیز جنوب برکه دوکا مقابل اتحاد رودان قرارخواهد گرفت و شهاب سلیمانی دیگر تیم مینابی لیگ در خانه مقابل سهیلی جوان قشم قرار خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff