برداشت یک هزار تن ماهی در قفس در بندرلنگه

+ پ -
برداشت یک هزار تن ماهی در قفس در بندرلنگه

رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه با اشاره به جذب ۱۲ گروه سرمایه گذار در راستای صنعت پرورش ماهیان دریایی در قفس اظهار کرد:یک هزار تن ماهی دریایی پروش یافته در قفس برداشت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین ریاس، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه  با اشاره به  برداشت هزار تن ماهی دریایی پروش یافته در قفس گفت:باتوجه به خشکسالی های اخیر اجرایی شدن طرحهای پرورش ماهیان دریایی در قفس با بهره گیری  از آب شور دریا نقش بسیار مهمی در رفع مشکلات ناشی از خشکسالی دارد.

وی اظهار کرد: بر اساس هدف گذاری انجام شده پروژه های پرورش ماهیان دریایی در قفس توسط بخش خصوصی باعث رونق این صنعت می شود و اجرای این طرحها سود مناسبی را عاید سرمایه گذاران بخش خصوصی خواهد کرد.
رئیس شیلات بندرلنگه اظهار کرد: به منظور تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی اقدام به جذب ۱۲ گروه سرمایه گذار در راستای صنعت پرورش ماهیان دریایی در قفس به ظرفیت اسمی بیش ار ۳۹ هزار تن نموده که از این تعداد سرمایه گذار بخش خصوصی ۲ گروه کاری به ظرفیت اسمی پنج هزار و ۵۰۰ تن موفق به شروع فعالیت شده و ذخیره سازی ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ تن ماهی را با در اختیار گیری ۲۸ واحد قفس آغاز که هم اکنون هزار تن از ماهیان پرورشی از گونه سوف و شانک آماده برداشت است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff