برخی ها به دنبال تضعیف جایگاه ولایت هستند/مادیات باعث می شود امام زمانت را فراموش کنی
+ پ -
برخی ها به دنبال تضعیف جایگاه ولایت هستند/مادیات باعث می شود امام زمانت را فراموش کنی

جانشین فرماندهی نیروی دریایی کل سپاه گفت: امروز کسانیکه دل بستند به جاهای دیگر، به دنبال تضعیف کردن نقش ولایت هستند و بایستی چراغ فروزان ولایت را فراموش نکنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ سردار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران در دومین یادواره ۵۷ شهید بخش بیکاه شهرستان رودان با اشاره به اینکه شهدا حاضرند و نظاره گرهستند، گفت: ما باید سر تعظیم فرود آوریم در مقابل شهدا که جان خودشان را فدا کردند در دفاع از دین و ایمان و ناموسشان از همه هستی خود گذشتند، و مردمی که مقام شهدا را گرامی میدارند نشان از شهیدپروری و ولایتمداری این مردم دارد و قطعاٌ شهدا جواب زحمات شما را می دهند.

 

وی اظهار کرد: اگر تصور کنیم فردی می خواهد به شما و ناموستان حمله کند و جوانی مقابل مهاجم سینه سپر می کند و مانع ورود به خانه شما شود، در هرجا و زمانی از او تشکر می کنید، در زمان جنگ هم، این جوانان بودند که باعث شدند به دین و ناموس ما تعرضی صورت نگیرد و تا زمانیکه زنده هستیم برما واجب است که از اینها تشکر کنیم.

 

سردار تنگسیری با اشاره به اینکه باید هشیار باشیم ودراین غبارآلود مسیر را گم نکنیم افزود: برای اینکه راه را اشتباه نرویم باید یک راهنما و راهبر داشته باشیم و امروز تلاش دشمن به گونه ای است که می خواهند ما را از راهبرمان جدا کنند.

 

وی ادامه داد: چطور شد یک روز مانده به عاشورا، خیلی ها میدان را ترک می کنند و پشت رهبرشان را خالی می کنند، دنیا و مادیات باعث می شود امام زمانت را فراموش کنی، و معلوم نیست تا چند صباحی زنده باشیم و کی باید تضمین دهد دنیایی که انتهایش معلوم نیست.

 

جانشین فرماندهی نیروی دریایی کل سپاه در خصوص اینکه شهدا نیاز به یادواره ندارند و ما هستیم که نیازمندیم، اضافه کرد: ما مسیر را آمدیم و در این مسیر ممکن است که راهزنان دین و ایمانمان را از ما بگیرند و یا زخمی شدیم و اگر زخمی بشویم، نمی توانیم مثل یک انسان سالم ادامه دهیم، لذا لازم است با استعانت از شهدا، چراغ هایی روشن شود و مسیر را به ما نشان دهند.

 

تنگسیری تصریح کرد: امروز کسانیکه دل بستند به جاهای دیگه، به دنبال ضعیف کردن نقش ولایت هستند و بایستی چراغ فروزان ولایت را فراموش نکنیم.

 

وی همچنین گفت: امروز جوانان شما به اتکای مردم غیور، خداترس، شجاع و بلندقامت در مقابل آمریکا قدعلم می کنند و رهبر انقلاب می فرماید: آمریکا و غیر آمریکا غلط می کند که حمله کند و این شجاعت در هیچ کشوری وجود ندارد و این ثمره خون شهداست که باید قدر خودمان را بدانیم.

 

سردار تنگسیری با اشاره به اینکه همه چیز در دنیا و مادیگری نیست، خاطرنشان کرد: معنویت و بزرگی که خداوند متعال نصیب این ملت کرده در دنیا وجود ندارد و ایجاد کننده این عزمت شهدا بودند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff