برخی نمایندگان که هنوز جوهر رأی شان خشک نشده راجع به حجاب اظهار نظر می کنند
+ پ -
برخی نمایندگان که هنوز جوهر رأی شان خشک نشده راجع به حجاب اظهار نظر می کنند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرعباس گفت: برخی از کاندیداها که هنوز جوهر رأی شان خشک نشده است راجع به حجاب اظهار نظر می کنند؛ در کشور اسلامی ما حجاب برتر چادر است و این گونه افکار در نظام اسلامی جایی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ، حجت الاسلام والمسلمین امید درویشی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرعباس ،گفت: همان گونه که مردم ما در ۲۲ بهمن حضور پرشوری را داشتند با روشنگری بسیجیان در حوزه های مقاومت شاهد حضور چشمگیر مردم در انتخابات بودیم به نوعی که شور و شوق مردم غیر قابل وصف بود که این حضور همان لبیک گویی به فرمان رهبری است.

 

حجت الاسلام والمسلمین امید درویشی ،تصریح کرد: انتخابات ما باعث عصبانیت آمریکا از حماسه حضور مردم شد، اما در داخل برخی از افراد کسانی را که به لیست اصلاح طلب در تهران رأی داده اند پیشرفته میخوانند و شهرستانی ها را برای انتخاب اصولگرایان عقب مانده می دانند. شما نگران چه هستید؟

 

 

وی افزود: شهرستانی ها خوب انتخاب کردند زیرا آنهایی که طعم فقر و کمبود امکانات را چشیده اند و می دانند باید چه کسی را انتخاب کنند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین درویشی ،اظهار داشت: ما در بندرعباس انتخاب های بسیار خوبی داشتیم و الحمدلله افراد مومنی به مجلس راه یافتند اصلاح طلب و اصولگرا برای ما فرقی ندارد مهم فاصله نداشتن با خط ولایت است، متأسفانه عده ای در داخل کشور مانند دشمن به دنبال مهندسی انتخابات بودند که به لطف الهی به هدف خود نرسیدند.

 

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرعباس ،عنوان کرد: کسانی که سال ۸۸ انتخابات را برهم زدند و هشت ماه کشور را در آشوب و فتنه قرار دادند امروز در انتخابات شرکت کردند و خوب می دانند که رمز تقلب در آن زمان با چه هدفی استارت زده شد.

 

وی افزود: حضور پررنگ مردم و درصد مشارکت آن ها در انتخابات نسبت به سنوات قبل قابل توجه است و ما شاهد یک شور و نشاط خاصی در روند جریان سیاسی کشور بودیم.

 

درویشی در خصوص انتظارات مردم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: نماینده هرمزگان باید به عنوان مدافع ولایت عمل کند و ما نمی خواهیم اتفاقاتی مانند مجلس ششم رخ بدهد، دشمن در صدد تضعیف جایگاه ولایت است و نمایندگان باید با این قضیه مبارزه کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: برخی از کاندیداها که هنوز جوهر رأی شان خشک نشده است راجع به حجاب اظهار نظر می کنند؛ در کشور اسلامی ما حجاب برتر چادر است و این گونه افکار در نظام اسلامی جایی ندارد.

 

درویشی اظهار داشت: نمایندگان باید درد محرومین و مستضعفان را بدانند و به وعده های خود عمل کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff