برخی مسئولین به فکر جیب خودشان بوده و نمی خواهند کشور خودکفا شود

+ پ -
برخی مسئولین به فکر جیب خودشان بوده و نمی خواهند کشور خودکفا شود

امام جمعه جاسک گفت:برخی مسئولین به فکر جیب خودشان بوده و نمی خواهند کشور خودکفا شود،بایستی آنها شناسایی شده و به مردم معرفی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مکران نیوز، حجت الااسلام جواد غلامی در خطبه‌های امروز نماز جمعه جاسک با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت عدل و تقوای الهی  اظهار کرد:در زمان غیبت کبری،وظیفه شیعه رجوع به عالمان حافظ و نگهبان دین است نه آن عالمی که حافظ است ولی نگهبان دین نیست و دستش در جیب انگلیس است.

غلامی با اشاره به سالروز تولد امام محمد باقر(ع) تصریح کرد :امام باقر(ع) در دوره خود با انحرافات مبارزه کرد و در نشر معارف اسلامی، تلاش گسترده‌ای کرد و با مخالفین و صاحبان عقاید مختلف، مناظرات شیعیان و مخالفین مفصّلی داشت و به سوالات  پاسخ داد،  از آن امام در تمام مسائل فقهی و اجتماعی و حکومتی روایات فراوانی نقل شده است.

امام جمعه جاسک دربخش دیگری ازسخنان خود به ۲۴آبان یعنی روز کتاب و کتاب خوانی اشاره کرد و گفت:یکی از مهم ترین کارهایی که می تواند آفت جهل را بزداید، مطالعه است و آنچه می تواند شبهه های ذهنی را دفع کند و ایمان و اطمینان را به قلب ها باز آورد، کتاب خوانی است؛سند تشیع در کتاب های خطی است و نه دیجیتال.

وی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره نفوذ گفت:بیانات مقام معظم رهبری خطوط بسیار مهم و روشنی را در رابطه با نفوذ اقتصادی،فرهنگی ،سیاسی و امنیتی روشن میکند.

غلامی افزود:مذاکره با آمریکا یعنی نفوذ،دست برداشتن از شعارهای انقلابی یعنی نفوذ ،تعطیل شدن شعار مرگ برآمریکا یعنی نفوذ و بزک کردن چهره آمریکا در ایران توسط عده ایی هم نفوذ میباشد.

امام جمعه جاسک  مسئله اعتیاد و خرده فروشان مواد مخدر  را تاسف آور خواند و گفت:  ۵۰ درصد معضلات اجتماعی به مواد مخدر برمیگردد وبایستی اقدامات جدیتری از طرف مسئولین و همینطور مردم  در جهت مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر اتخاذ شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff