برخي ورزشكاران به خاطر مشكلات مالي در مسابقات شركت نمي كنند
+ پ -
برخی ورزشکاران به خاطر مشکلات مالی در مسابقات شرکت نمی کنند

محمد فقیهی گفت : امسال در همایش تربیت بدنی در یزد شرکت کردم و رئیس هیت یوگای استان یزد از بنده دعوت کردند تا برای این استان در مسابقات اسیایی مالزی شرکت کنم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، قهرمان کشوری رشته یوگا طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت : محمد فقیهی هستم متولد سال ۱۳۷۲ اهل روستا کمشک شهرستان بستک و شش سال است در این رشته فعالیت می کنم.

 

وی گفت : بدلیل علاقه اولیه که به این رشته داشتم  از سال هشتاد و نه فعالیت حرفه ایی خودم را در رشته یوگا شروع کردم ، البته بهترین سن برای شروع این ورزش از سنین کودکی می باشد.

 
وی افزود : در ابتدا تمرین هایم را زیر نظر اساتیدی همچون هادی اخریان و استاد آرمان ملا که از قهرمانان کشوری هستند اموزش دیده ام که جا دارد همینجا از این عزیزان تشکر نمایم و آنها توانستند کمک زیادی را برای پیشرفت اینجانب نمایند.

 
محمد فقیهی گفت: امسال از طرف استان اذربایجان شرقی برای مسابقات کشوری دعوت شدم ولی به علت اینکه مسابقه لغو شد نتوانستم در این مسابقات کشوری شرکت کنم که امیدوارم در آینده به این توفیق دست یابم.

 
وی خاطر نشان کرد : در حال حاظر در روستای کمشک کار مربی گری می کنم که جوانان جویای نام زیادی در این کلاس ها شرکت می کنند که در صورت برطرف شدن برخی مشکلات حرف های زیادی چه در سطح شهرستان و بالاتر را دارند.

 

 

فقیهی گفت : شکر خدا امسال در همایش تربیت بدنی در یزد شرکت کردم و رئیس هیت یوگای استان یزد از بنده دعوت کردند تا برای این استان در مسابقات آسیایی مالزی شرکت کنم و ان شاءالله بتوانم مدال خوش رنگی را برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورم و مدتی هست که برای شرکت در این مسابقات تمرینات منظمی را انجام می دهم .

 

 

 

وی تاکید کرد : یکی از مشکلات ورزشکاران این رشته عدم برگزاری مسابقات کشوری در چند سال اخیر است که امیدواریم با برنامه ریزی مسئولین این امر تحقق یابد.

 

 

محمد فقیهی در پایان گفت : در بخش جناح بخصوص روستای کمشک یوگاکاران قدری وجود داررند که به خاطر مسائل مالی قادر به شرکت در مسابقات نیستند که امیدواریم مسئولین در کنار خیرین محترم کمک کنند تا این استعدادها ظهور و بروز پیدا کند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff