برخورد دولت با فیش های نجومی با شفافیت بیشتر باشد/ دولت همگام با ملت برای اجرای اقتصاد مقاومتی گام بردارد
+ پ -
برخورد دولت با فیش های نجومی با شفافیت بیشتر باشد/ دولت همگام با ملت برای اجرای اقتصاد مقاومتی گام بردارد

امام جمعه بندرعباس افزود: دولت باید در فیش های نجومی با شفافیت هر چه بیشتری عمل کرده و با برخورد ویژه با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، اعتماد را به جامعه بازگردانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی، امام جمعه بندرعباس در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه بندرعباس با بیان اینکه هفته دولت  فرصتی برای رجوع به معیارهای خدمت خالصانه به مردم است، گفت:ارائه دستاوردها و معرفی خدمات انقلاب اسلامی و تلاش‌های دولت به منظور رفع محرومیت از جامعه و توسعه و پیشرفت کشور سبب تقویت امید در جامعه می‌شود.

وی با اشاره به هفت اولویت مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان اولویت‌های دولت اظهار کرد:جامعه در عرصه فرهنگ نیاز به کار تلاش و بیشتری دارد  لذا باید بپذیریم که از ابتدای انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ آن طور که باید و شاید عمل نشده و باید در این عرصه گام‌های هر چه بیشتری برداشته شود.

نعیم‌آبادی با بیان اینکه حقوق‌های نجومی ضربه‌ای به اعتماد مردم است، افزود: دولت باید در فیش های نجومی  با شفافیت هر چه بیشتری عمل کرده و با برخورد ویژه با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، اعتماد را به جامعه بازگردانند.

وی تاکید کرد: مردم سرمایه‌های نظام ما هستند و و اگر انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان شکست‌ناپذیر شده است، به واسطه حضور مردم در صحنه و وجود رهبری هوشیار است و باید قدر این همگرایی و همدلی مردم را با مسؤولان بدانیم.

نماینده ولی فقیه رد استان هرمزگان با بیان اینکه اراده مردم و خدامحوری رمز موفقیت کشور است،تصریح کرد:دولت باید با دقت بیشتر به خواسته های مردم وجامعه توجه کندلذا مردم و دولت باید به اقتصادی مقاومتی ورودپیداکنندتافرامین رهبرانقلاب عمل شود.

نعیم‌آبادی با اشاره به خباثت برخی از سران کشورهای مرتجع منطقه در پراکندن تخم تفرقه و نفاق در میان ملت‌های مسلمان خاطر نشان کرد: نوکری آمریکا و استکبار دستاوردی برای سران فاسد این کشورها نخواهد داشت لذا باید با نابودی شیطان بزرگ، بساط نوکری آنان نیز برچیده خواهد شد و نابودی ظلم وعده خداوند در قرآن کریم است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff